Kışa Ne Kadar Hazırsın? 2017 Bot Trendleri

Ne kadar kabul etmemek için uğraşsak da artık acı gerçekle yüzleşme vakti: havalar soğumaya başladı! Mevsim geçişlerinde siz de bizim gibi ne giyeceğine bir türlü karar veremeyenlerdenseniz üzülmeyin. Bu tip günlerde en mantıklısı kat kat giyinmek. Layering olarak da dilimize yerleşmeye başlayan kat kat giyinme modasının bir çok olumlu yönü var. Sevdiğiniz birkaç parçayı aynı anda giyebilirsiniz!

Yağmur, dolu, rüzgar derken en çok dikkat etmemiz gereken şeylerden biri de ayaklarımızın üşümemesi. yağmurlu ve bol bulutlu tipik sonbahar günlerinin en kurtarıcı parçası nedir? Elbette botlar! Bot modelleri her sene trendlere göre şekillense de çoğu zaman pek çok kıyafete uyum sağlayabiliyorlar. Hazır havalar iyice soğumamışken kışa ne kadar hazırım sorusunu kendinize sorun. Sizin için seçtiğimiz bot trendlerine de göz atmayı unutmayın. Bembeyaz sneakers‘larınız çamur içinde kalsın istemiyorsanız tabi!

1. Asker Botu

Kim derdi ki babalarımızın asker anılarını anlatırken sürekli şikayet ettikleri asker botları yani postallar o kadar moda olacak ki her sezon karşımıza çıkacak! Bu sezon da her sezon olduğu gibi yükselişte olan asker botu modelleri birkaç küçük güncellemeden de geçmedi değil. Yazılı, taşlı, desenli bot modellerinden birini gardırobunuza katarsanız zamansız bir botunuz olmuş olur, yıllar boyu rahatlıkla giyersiniz.

Editörün Seçimleri

  

1. CASAVIE Postal⎜2. CASAVIE Postal⎜3. ILVI Deri Bot⎜4. JOHN MAY Bot


2. Kar Botu

Ayağınızda 2 kocaman peluş ayıcık varmış hissiyatı yaratan bu harika botlar görünümü itibari ile bazılarına itici de gelse buz gibi karlı günlerin en kurtarıcı parçası oluyorlar. Moda her zaman güzel görünmek değildir, bazı günler işlevselliğinden de yararlanmak gerekir hatırlatalım. Aşırı kar yağışlı, don olaylarının görüldüğü günler artık ‘Ayağıma ne giyeceğim?’ derdiniz olamayacak.

Editörün Seçimleri

  

1. MOON BOOT Kar Botu⎜2. CASAVIE Kar Botu⎜3. CASAVIE Kar Botu⎜4. MOON BOOT Kar Botu


3. Topuklu Bot

Daha resmi kıyafetler tercih etmenizi gerektiren bir yerde çalışıyorsunuz, ya da o gün içinizden daha kadınsı olmak geldi. Topuklu bot modelleri tam da bunun için yaratılmış ayakkabılar. Yine sezondan sezona trendden trende şekil, renk, materyal değiştiren bu parçanın değişmeyen tek noktası var! Şık günlerin en dikkat çeken tarafı olmaları.

Editörün Seçimleri

  

1. CASAVIE Topuklu Bot⎜2. CASAVIE Topuklu Bot⎜3. CASAVIE Topuklu Bot⎜4. CASAVIE Topuklu Bot


4. Çorap Çizme

Çorap çizme modellerini artık sokakta görmeyen kalmamıştır diye tahmin ediyoruz. Bu feminen ve çok şık çizmeler etek ve elbise kombinlerinin vazgeçilmezi oldu bile! Yalnızca etek ve elbise modelleri ile de değil skinny pantolon ve şortla da kombinleyebileceğiniz çorap çizme modelleri, uzun ve yorucu bir ofis gününün ardından akşam yapacağınız planlar için mutlaka çekmecenizde bulunsun.

Editörün Seçimleri

  

1. CASAVIE Çorap Bot⎜2. CASAVIE Çorap Bot⎜3. CASAVIE Çorap Çizme⎜4. CASAVIE Çorap Çizme

30 YAŞINA GELMEDEN BU AYAKKABILARI GİYMEYİ BIRAKIN

YAĞMURLU HAVADA NE GİYİLİR?

DAHA FAZLA BOT VE ÇİZME MODELİ

3 Comments

  1. Pingback: Trend Alarmı: Büyük Küpe Modelleri - Number L

  2. Pingback: Ayın Rengi: Kırmızının 50 Tonu - Number L

  3. Pingback: Doğru Kabanı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? - Number L

Leave A Reply

Navigate