Lidyana Marka Günlükleri – GA Ceramic

Herkese güzel bir pazar günü diliyoruz :). Artık bir çoğumuzun bir markada aradığı, kaliteli ürünlerin yanında o markanın bir hikayesinin olması ve o oluşumun arkasındaki gözle görülen özveri.

Lidyana olarak biz de bu hikayeleri önemsiyor ve sizlerle buluşturmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Bu hafta sizlere sunduğumuz hikaye sıradan olmayan tasarımları el emeğiyle buluşturan GA ceramic’in , Gülsüm Aydın’ın hikayesi oldu. Bildiğiniz üzere, Marka Günlükleri’nde konuğumuz olmuş markalardan 2 gün süreyle %20 indirimli alışveriş sunuyoruz. Bizlere de oldukça ilham veren bu söyleşiyi okuduktan sonra, GA ceramic ürünlerine göz gezdirmeyi unutmayın 🙂 …

1- GA Ceramic bugünlere nasıl geldi?

Az veya çok sipariş diye ayırt etmeden herkese hitap etmek istedim. Bu küçük bir iş vakit ayıramam gibi düşünmedim ve tüm müşterilerimle gönül bağı kurdum. Herkesle arkadaşlık ilişkisi içerisinde ürün paylaşımı yaparak insanların gönlünde yer ettiğimi düşünüyorum. En güzel referans sizinle çalışmaktan memnun olan kişilerin övgüsü ve sevgisi…

2- Tasarımlarınızda ve/veya hayatta nelerden ilham alırsınız?

Tasarımlarımda doğadan ilham alıyorum kelimesi ne kadar klasikleşse de, doğadan. Belki biraz daha spesifik olmam gerekirse hayvanlardan diyebilirim. Kimi zaman hayvan figürlerini direkt olarak kullanırken, kimi zaman sadece renkleri, dokuları ve ya desenleri olabiliyor.

3- GA Ceramic markası en çok kime yakışır?

Ga ceramic ürünleri kendini özel hissetmek isteyen, doğal formları ve dokuları seven, aşırı hatasız ve mükemmel olmaktan sıkılan, daha özgür ruhlu, sıradanlıktan uzak kişilere yakışır. Seri üretim yerine, el emeğine saygı ve sevgi besleyen kişilere yöneliktir.

4- Markanız hayatınızda olmasaydı şu an ne yapıyor olurdunuz?

 

Ga ceramic hayatımda olmasaydı eğer, şimdi resim çiziyor olurdum veya farklı malzemelerle nasıl üretimler ve yaratımlar ortaya çıkarabileceğimi keşfediyor olurdum.

5- Müzik playlistinin ve Netflix listenin vazgeçilmezi?

Playlistimin vazgeçilmezi : Kings of Convenience – Know how
Netflix vazgeçilmezim : Anne with an E

Marka günlüklerine özel %20 indirimden faydalanmak için:

https://www.lidyana.com/marka/ga-ceramic

 

 

Leave A Reply

Navigate