Lidyana’dan Alışverişin En Hızlı Hali: Click & Collect

[fvplayer src=”http://blog.lidyana.com/wp-content/uploads/2018/08/kare.mov” width=”480″ height=”480″]

Sen de internetten sipariş verdiği ürünü beklerken sabredemeyenlerden misin? Sürekli kargo takip numarasını sorgulamak yerine aldığın ürüne hemen kavuşmak fikri çok cazip geliyor değil mi? Biz de öyle düşündük ve bu konuda ne yapabileceğimize uzun uzun kafa yorduk.

Zamanımız artık çok değerli. Saatlerimizi AVM’lerde istediğimiz şeyi arayarak geçirmek istemiyoruz. Hem internetten satın almak kolaylığı varken bütün bir günü alışveriş merkezinde geçirmeye ne gerek var değil mi? Peki şöyle bir şey söylesek; o uzun zamandır aradığın abiye elbiseyi artık tek tıkla satın alıp aynı gün içinde teslim alabilirsin!

Türkiye’de ilk kez yalnızca Lidyana tarafından sunulan bu hizmetten yararlanmak için yapman gerekenlerden kısaca bahsedelim;

  • Binlerce popüler ve trend ürün arasından beğendiklerini seçmek -en zor kısım burası burayı atlattıktan sonra her şey çok kolay olacak, bize güven-
  • Hafta içi saat 13:30’a kadar aynı gün kargo seçenekli ürünlerden satın almak
  • Teslimat seçeneklerinden Click & Collect’i seçmek
  • Aynı gün saat 15:00’dan sonra Zorlu Center ve Kanyon AVM’de yer alan Easy Point noktalarından birine git, kargo parası ödemeden ve beklemeden siparişine kavuş!
  • Eğer siparişini saat 13:00’dan sonra ya da tatil günlerinden birinde verdiysen de çözümü var, ilk iş gününde yine Easy Point noktalarından birinden siparişini teslim alabilirsin.
  • Diyelim ki o gün işin çıktı ve gidip siparişini alamadın telaşlanmana gerek yok, siparişin 3 gün boyunca Easy Point noktasında emin ellerde seni bekliyor üstelik sana hatırlama mesajı da atıyoruz.
  • 3 günün sonunda siparişini yine de alamadıysan depomuza geri gönderiyoruz, talep etmen durumunda tekrar Easy Point noktasına ücretsiz geri getiriyoruz.

Arkadaşlarınla bir kahve içip sohbet etmek varken saatlerini dükkan gezmekle harcama! Click & Collect’le al, tek yapman gereken programına giderken Easy Point noktasına uğramak olsun. Şimdi biraz alışverişe ne dersin?

 

Leave A Reply

Navigate