Mart Ayında Isınıyoruz!

Bir hafta kar, bir hafta yağmur derken sonunda güneş o güzel yüzünü gösterdi. Çok soğuk değil miydi? Donmadık mı? Güneş gelince nasıl da pozitif bakmaya başladık değil mi dünyaya? Artık dışarı çıkınca titremeden bir nefes almak mümkün.

Şimdi ağaçların yeşillenmesi, insan algısındaki renkleri de değiştiriyor. Mavi gökyüzü yeşilin en güzel tonlarıyla bir araya gelirken üzerimizdeki fazlalıkları atıyoruz! Siyahlar, griler vakumlu poşetlerde dolapların üzerlerine, bazaların altına kalkıyor. Hafif rüzgarın, ılık bahar güneşinin sayesinde yavaştan bir ürpersek de ince trikoların, hırkaların, deri ceketlerin zamanı sonunda geldi! Melankoliden biraz sıyrılmak, kat kat giyinmekten bi tık uzaklaşmak hepimize iyi geldi.

Burası bir yandan da yeni sezonun gelişi. Uzun zamandır hasret kaldık güneşe, bir güneş gözlüğü takmanın da artık faydası var. Kaz ayaklarınla erken yaşta tanışmak istemiyorsan SPF’li güneş kremini sürmenin vakti geldi de geçiyor.

Peki bu güzelim Mart ayında pozitif enerjimizi göklere çıkartacak parçalar hangileri? Peki bahar geldiğinde mi ben böyle olurum? Yoksa böyle olduğumda mı gelir bahar? Ayrıca bunun konumuzla bir ilgisi yok elbette, gel biz seninle Mart gardırobunun en güzide parçalarını birlikte seçelim, hep birlikte ısınalım, canlanalım!

1. Triko

Sonunda üzerimize 2 beden büyük duran kocaman kazakları, kabanları attık! İnce trikoların rahatlığına kendimizi bıraktık! Biliyoruz sen de en az bizim kadar tişört, şort gezmek istiyorsun ama Mart bu ne getireceği hiç belli olmaz. İnce bir triko kazak ya da hırka her zaman yanında bulunsun yoksa akşam üzeri donarsın.

Editörün Seçimleri

  

1. RUE Triko⎜2. LACOSTE Yazlık Triko⎜3. LOVE’N FASHION PARIS Kısa Triko⎜4. BSL FASHION Triko

2. Mevsimlik Mont

Her gardırobu açtığında kot ceketinle göz göze geliyor, gözlerini ondan kaçırıyorsan baharın gelişi ikinizi için de sevindirici bir haber! Triko, hırka gibi parçalardan hoşlanmıyor daha sportif bir tarza gönül veriyorsan ince mevsimlik montlar bu günlerde senin en yakın arkadaşın olacak. Hava arada yağabilir, güzel bir yağmurluk da harika bir fikir değil mi?

Editörün Seçimleri

  

1. ILQARA Kot Ceket⎜2. BSL FASHION Yağmurluk⎜3. LIDYANA COLLECTION Bomber Ceket⎜4. RIBELLION Uzun Ceket

3. Etek

Kış boyunca külotlu çorap üzerine pantolon giymekten hepimize gına geldi. Havalar hazır ısınmışken en güzel elbiselerin, eteklerin sokaklara dönme zamanı! Bu sene mini boy etekler yükselişte belirtmeden geçmeyelim. Eteğini istersen soket çorapla istersen külotlu çorapla giy. Açık ayakkabının içerisine soket çorap giymek bizi çok heyecanlandıran bir düşünce olsa da toplumun bazı kesimleri buna hala hazır değil. Cesur ol, modanın kuralı olmaz!

Editörün Seçimleri

  

1. KOCCA Etek⎜2. LIDYANA COLLECTION Etek⎜3. RUE Asimetrik Etek⎜4. BSL FASHION Etek

4. Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü harika bir aksesuar olsa da bazı handikapları da yok değil. Sokakta çok beğendiğin biriyle karşılaştığında göz teması kurmana engel olabilir. Sahi güneş gözlükleri takan herkesi olduğundan daha cool göstermiyor mu sence de? Bütün bu bilgiler ışığında yazı beklemeden bir güneş gözlüğü mutlaka edin, gözlerini kısarak yürümeye çalışırken kendini bir anda yerde bulabilirsin bizden uyarması.

Editörün Seçimleri

  

1. RACHEL PARIS Güneş Gözlüğü⎜2. FLAIR Güneş Gözlüğü⎜3. KOMONO Güneş Gözlüğü⎜4. ERMENEGILDO ZEGNA Güneş Gözlüğü

5. Kolye

Kolye! Daha fazla kolye! Rüzgar hafif hafif eserken dekolte kıyafetleri de sokaklarda görmeye başladık. Güzel boynunu boş görmek bizi çok üzüyor. Hem devir mücevher kutunda ne kadar kolye varsa hepsini üst üste takma devri! Elini korkak alıştırma, ne bulduysan tak, sonuç her seferinde muhteşem olacak.

Editörün Seçimleri

  

1. ATELIER PETITES PIERRES Kolye⎜2. JULIETTE Kolye⎜3. MIKLAN ISTANBUL Kolye⎜4. YOUDESIGN Kolye

6. Sneakers

Spor ayakkabıyı her kıyafetin altına giyme fikrini hangi modacı ortaya çıkardıysa kendisine her gece dua ediyoruz. Takım elbisenin, parti elbiselerinin altına bile giyilen spor ayakkabıların en trend modellerinden hala edinmediysen o da senin ayıbın olsun. Artık akşam eve gidip 8 kiloluk botlarını çıkardığında yaşadığın rahatlığı yaşayamayacağın için çok üzgünüz ama onun yerini renk renk ve çok rahat sneakers modelleri alacak bu yüzden içimiz rahat. Emin ellerdesin!

Editörün Seçimleri

  

1. PUMA Sneakers⎜2. CONVERSE Sneakers⎜3. NEW BALANCE Sneakers⎜4. LACOSTE Sneakers

Ne Dinleyelim?

Biraz da müzik dinleyelim neşemiz iyice yerine gelsin! Bu güzelim ayı en enerjik, en pozitif halinle geçirmeni sağlayacak playlistleri de buralara bir yerlere bırakıyoruz! Hava çok güzel. Bu akşam bir yürüyüşe çıkmaya ne dersin? 😉

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate