Mayıs Ayı Burç Yorumları

Number L, Burca Göre Hediye Önerileri‘nden sonra artık aylık burç yorumları ile de karşınızda! Hayatta bazı zorlukları aşmaya çalışırken yıldızlardan yardım almaktan daha doğal ne olabilir? Bu aydan itibaren biz de yıldızlara soruyoruz. Yeni bir işe mi gireceksin, bu aralar iyi hissetmiyor musun? Aşk hayatınızla ilgili ciddi kararlar alma arifesinde misin? Aceleci davranma. Bakalım gezegenlerin bu konuda söyleyeceği bir şey var mı?

KOÇ

Bu aralar hiçbir şey yolunda gitmiyor gibi gelebilir, üzülme çünkü ayın 3’ünden itibaren Merkür Koç burcunda! Bu şu demek oluyor, birden biraz daha işine konsantre olmaya başlayacak ve seni motive eden şeylere odaklanacaksın. Ayın 10’undaki dolunayın etkisiyle uzun zamandır sakladığın bir sır ortaya çıkabilir. Aynı gün akıllı Merkür isyankar Uranüs’le iş birliği içerisine giriyor sen de böylece bu büyük sorununa kolayca çözüm bulabileceksin. Daha da iyisi bu büyük çözüm sonrası Merkür para alanına giriyor böylece bu problemi kara çevirebileceksin. Mayıs’ın 19’una kadar bu yükselişin devam ediyor. Uranüs ayın 19’unda Koç burcunda. Bu tarihlerde gireceğin bir sınav, test, iş görüşmesi olursa alının akıyla atlatabilirsin. Ayın 25’inde yeni ay İkizler burcuna geçene kadar sen çoktan başarı hikayelerini insanlara anlatıyor olacaksın bu yüzden kadehlerimizi Koçlar için kaldırıyoruz!

Kendini Şımart

Başarılarla dolu geçmesini beklediğimiz Mayıs ayında koçlar kendilerini bu harika burç yüzüğüyle şımartabilir, zor zamanlarda ondan ilham alabilirler.

MO FOR EVERYMOMENT Classy Koç Yüzük


BOĞA

Hayal gücünü son birkaç haftadır kaybettiğini düşünüyorsan hepsi Merkür retrosunun 13. evinde olmasından kaynaklanıyor. Ayın 3’ündeki Merkür hareketlenmesi seni dünyaya geri getiriyor ve kafa karışıklığından kurtulmana yardımcı oluyor. Tekrar kendine gelebilmek harika bir his değil mi Boğalar? Merkür sizin burcunuza ayın 15’i itibariyle girdiğinde daha da rahatlayacaksınız emin olun. Ayın 15’inden sonra ilham verici fikirlerle dolup taşarken sevdiğin insan gruplarıyla iletişimin artacak ve daha sosyal olacaksın. Akrep dolunayın etkisindeyken partnerin ya da flört ettiğin kişiyle ilgili büyük bir haber gelebilir. Bu bir aşk itirafı mı yoksa kötü haber mi? Yakında anlayacaksın. Neyse ki ayın 25’inde karşına çıkan fırsatlar seni biraz da olsa dramadan uzak tutacak. Eğer para konularına yeterince odaklanırsan ay sonuna kadar daha iyi bir pozisyonda hatta daha zengin olacaksın!

Kendini Şımart

Ay sonuna doğru para konusunda rahatlayacak olan Boğalar için en güzel öneri bu cüzdan!

FONFIQUE Kastra Wallet Monstera Cüzdan


İKİZLER

Son birkaç haftanın sana öğrettiği en önemli şey çok popüler olmak diye bir şey gerçekten var! Merkür yani patron gezegenin arkadaşlık ve ilişki evinde terör estiriyor bu yüzden bu dönem uzun zamandır anlaşamadığın birkaç kişiyi hayatından çıkartabilirsin. Neyse ki Mayıs’ın ikinci haftası her şey normale dönüyor ve herkes tarafından sevilme şansın artıyor. Uranüs, 10 Mayıs’ta Merkür’le bir araya gelerek seni daha da ileriye götürecek bir işbirliği fikrini ortaya koyuyor. Aynı gün Akrep dolunayı davranış ve sağlıkla ilgili durumlarına bir çeki düzen vermeni sağlayabilir. Daha fazla egzersiz ve cilt bakımı gibi fiziksel rutinlere başlayabilir, ayın 15’inden itibaren içine odaklanabilirsin. Güneş ayın 20’sinde burç evine girene kadar sen parıl parıl parıldıyor olacaksın. İkizlerdeki yeni ayın etkisini kendine bir çeki düzen vermek için kullanabilirsin. Bu dönemde dış görünüş ve stilinle ilgili herhangi bir yenilik gerçekten olmak istediğin kişi olma yolunda çok etkili seçimler olacak.

Kendini Şımart

Mayıs ayı boyunca yenilenmelere açık olan İkizler burcu için önerimiz harika bir bakım seti!

LOLABOMB Penguin Party Hediye Paketi


YENGEÇ

Merkür gerilemesi her zaman için can sıkıcı olsa da, gecikmeler ve iletişimsizlik yüzünden kariyer konusunda zor anlar yaşatınca daha da can sıkıcı olabiliyor. Neyse ki Mayıs’ın ilk haftası Merkür tam olması gereken yere geldi ve şimdi yeni başlangıçlar için en doğru zaman! Hayatınla ilgili büyük planlarını ertelemene gerek kalmadı, geleceğin gayet parlak görünüyor. Özellikle ayın 10’unda Merkür, Uranüs’le iyi geçindiğinde Akrep’teki dolunayın etkisiyle sanatsal bir çalışma ya da taklit edilemez stilinle ilgili yaratıcı fikirlere sahip olacaksın. Güneş ayın 20’sinde ruhsal alana girdiğinde yeni sanatsal düşüncelerini tekrar gözden geçirmek için hayal gücünü yeniden keşfetmeye hazır olacaksın. Ayın 25’inde İkizler yeni aya girdiğinde yaratıcılığının sınırlarını zorla! Filmler, fotoğraflar, resimler ve melodiler sana ne anlatıyor üzerine düşün ve notlar al. Aldığın notlar çıkış noktan olacak.

Kendini Şımart

Yaratıcılık konusunda çok verimli bir ay geçireceğinize inandığımız Yengeçler için önerimiz yaratıcılıklarını en etkili şekilde kullanmalarını sağlayacak bir fotoğraf makinesi.

PANASONİC DMC-GM1K EG-K 12-32 mm Orange Fotoğraf Makinesi


ASLAN

Nisan ayı boyunca Merkür Aslan burcunda geriledi de geriledi bu yüzden Mayıs’a girerken ciddi ciddi tükenmiş olabilirsin. Şansına Merkür Mayıs’ın ilk haftası her şeyi yerli yerine koydu ve beklentilerini karşılamaya hazır! Ayın 10’undaki dolunayın etkisiyle duyguların biraz ön planda olacak. Duygusal anlamda kendini tuttuğun bir konu varsa saklamaya gerek yok! Ağlaman gerekiyorsa ağla, kimse seni yargılamayacak söz veriyoruz! Ayın 19’undan itibaren limitlerini tekrar zorlamaya başlayıp, biraz maceraya atılabilirsin. Burada önemli olan nokta sınırlarını iyi çiz ve nerede durman gerektiğini iyi bil. Güneş arkadaşlık evine ayın 20’sinde girdiğinde etrafındaki insanlardan çoğu konuda destek bulacaksın.  İkizler yeni ayı ile birlikte sevdiklerine onlara ne kadar değer verdiğini gösterme zamanı! Ayın 20’si küçük bir seyahat için de en uygun zamanlardan, izinini al, bavulunu hazırla!

Kendini Şımart

Mayıs ayı boyunca sevdiklerinden güç alacak olan Aslanlar ay sonunda küçük bir seyahate çıkabilir bu yüzden önerimiz trend bir bikini takımı!

URCHINDEEP Bikini Altı


BAŞAK

Nisan ayı ruhsal açıdan kışlıkları kaldırdığın bir ay olduysa, Mayıs ayında yazlıkları çıkarmaya başlaman gerekiyor demektir! Geçen ay Merkür retrosu gerilediğinde duygusal temizliğe çokça zamanın olmuştu, Mayıs’ın ilk haftası itibarı ile artık tüy kadar hafifsin! Ayın 10’unda Uranüs Merkür ile bağlantı kuruyor ve bu bağlantı sayesinde sonunda geçmişi geride bırakabileceksin. Aynı gün dolunay Akrep’te kendini ifade etme bölgeni vurgulayacak, bu yüzden diğer insanların kirli çamaşır olarak göreceği gerçekleri açığa çıkarmaktan geri durma! Ayrıca söyleceğin sırları seçebilmek gücün farklı bir türü olabilir! Merkür maceracı yanını ayın 15’inde tetiklediğinde aletli pilates ya da daha önce hiç denemediğin bir yemeği denemek gibi bir yenilikle rutinini değiştirmek için dört gözle bekliyor olacaksın. Ay sonunda İkizler’deki yeni ay kariyerin için bir yenilenme düğmesine basıyor. CV’ne eklemeyi düşündüğün yeni bir şeyler varsa geç kalma, yeni insanlarla tanış, bağlantılar kur. Böylece kariyerinde bir yenilik için yeterince çaba sarf etmiş olursun.

Kendini Şımart

Maceracı damarı kabaran Başaklar için yeni bir spor dalına başlamanın tam zamanı. Yoga, pilates ya da istediğin bir spor aktivitesi seçim senin. Öneri parçamız: Yoginis Siyah Atlet.

ANAIS MARGAUX PARIS Audrey Yoginis Siyah Atlet


TERAZİ

Son zamanlarda partnerinle kedi köpek gibi savaştaysanız müjde ilişkinin dengesi bu ay yeniden kuruluyor. Tabii bu gerginliğin suçunu Nisan ayının son üç haftası retrosu gerilediği için Merkür’e atabilirsin. Neyse ki ay başında Merkür retrosu eski pozisyonuna döndü, artık balayı evresine tekrar girebilirsiniz. Ayın 15’inde Merkür ilişki alanına girene kadar siz barışmış olursunuz. Akrep dolunayı bu ay kendine olan özgüvenini pompalıyor. Sen bu günlerde daha mı çekicisin ne? Kendi değerini bil, geri kalan herkesin bu ay gözleri üzerinde. Ayın 25’indeki İkizler yeni ayının etkisiyle tamamen yeni bir yolculuğa çıkacak kadar cesur hissedeceksin. Bu yeni bir ülke de olabilir, içsel bir yolculuk da olabilir. Sen yeter ki anı kaçırmamaya bak!

Kendini Şımart

Bu ayın en çekicisi Teraziler için özgüven pompalayacak bir parça seçtik: iddialı bir iç çamaşırı.

SIMI Scarlett Body


AKREP

Nisan ayında, Merkür retrosu her günkü rutinlerinde sabrının sınırlarını zorlarken “beni öldürmeyen acı güçlendirir” sözü senin savaş marşın oldu. Ayın ilk haftası Merkür kendine geldi sen de bu sayede uzun zamandır belki de ilk kez daha iyi ve kendin gibi hissetmeye başladın. Daha da iyisi ayın 10’unda Uranüs ve Merkür güçlerini birleştiriyor böylece gündelik eziyetlerin uygun bir ritme giriyor. Normal bir tempoda dinlenmene ve enerjinin bir kısmını bırakmana yardımcı olacak aktiviteler yap. Masaja ya da spa’ya gitmek güzel bir seçenek olabilir. Mayıs’ın 10’unda dolunay senin burcunda yani bu şu demek oluyor, sessiz sakin yaşamayı çok seviyor da olsan bu dönem gözlerin sana çevrilmesine hazırlıklı ol. Unutma, popülerlik gücünü göstermenin yeni şekli olabilir ve Akrepler güç gösterisine bayılırlar! Ay sonuna doğru bu güne kadar tabu olarak gördüğün bazı şeyleri yıkabilirsin. Cesur ol Akrep!

Kendini Şımart

Bu ay fazlasıyla göz önünde olacak olan Akreplere önerimiz yeni ve taze bir kokuya şans vermeleri. Bizim seçimimiz Miu Miu’dan yana!

MIU MIU Parfüm


YAY

Son birkaç haftadır Merkür memnuniyet duyunu senden çekip almış gibi hissediyor olabilirsin. Neyse ki Mayıs başında bunların hepsi azalmaya başladı. Romantizm sahasına tekrar girdin ve en sevdiğin basit zevklerinin varlığına müteşekkir olup tekrar tecrübe etmeye başladın. Tadını çıkar! Ayın 10’unda Akrep dolunayı onikinci evinde yani manevi arayışlara ve yaratıcı fikirlere çok açıksın. Meditasyon, yoga gibi ruhunu besleyecek aktivitelere merakın varsa başlamak için tam zamanı! Pozitif enerji ve inanç da bu dönemde üzerinde durman gereken konular. Satürn 2015 Eylül’ünden beri üzerine fazla geliyor da olsa bu zamanları hatırlayıp çıkartman gereken sonuç şu: güzel zamanların vaktin varken tadını çıkar. Son olarak, 25 Mayıs’ta İkizler’deki yeni ay, senin için romantik ilişkiler, iş ortakları ve yeni arkadaşlıklar demek.

Kendini Şımart

İç dünyasında huzur arayışlarına çıkacak olan Yaylar için önerimiz mis kokulu bir mum.

LİLYS CANDLE Sandal Ağacı & Portakal %100 Doğal Mum


OĞLAK

Ev senin için ne ifade ediyor Oğlak? Muhtemelen, üç hafta önce Merkür gerilemesi ilk kez dördüncü evinde başladığında bu konuyla ilgili daha net bir fikrin olmuştur. Kimlik bunalımları yaşıyor ol ya da olma düzeltmen gereken her şey Mayıs ayının ilk haftasında Merkür’ün yardımıyla düzelmeye başladı. 10 Mayıs günü Akrep dolunayında en yakın arkadaşlarının desteğini hissedeceksin. İyi vakit geçirmeye ve teşekkür etmeye dikkat et! Belki küçük bir ev partisi ne kadar memnun olduğunu göstermeye yeter. Satürn dördüncü evinde Uranüs’ün desteğini alıyor, yaşamın ya da ailevi durumlarınla ilgili hayallerin sonunda gerçek olabilir. Ayın 25’indeki yeni ay, sağlık ve yeme alışkanlıklarında yeni bir rutine girmeni sağlayabilir. Eğer halihazırda böyle bir rutine girdiysen ay bitmeden daha fit daha mutlu ve daha üretken olacaksın.

Kendini Şımart

Müziksiz bir parti düşünülebilir mi? Sosyallikten ölen Oğlak’ların ev partisini şenlendirecek önerimiz nostaljik bir parça olan pikap.

VERTO Pikap


KOVA

Zodyakın “cool kızı” olarak sürekli bir toplantı halindesin. Ama her güne iki buluşma ayarlayıp hala ajandanda boş yer bulamadığında ne yapacaksın? Merkür retrosundaki 3 haftalık gerileme sana sevdiğin insanları öncelik listene alman gerektiğini öğretmiştir sanıyoruz. Şanslısın, geçen haftadan itibaren sosyal gerginliğinin bir kısmı ortadan kalkıyor ve sevdiklerine zaman yaratabiliyorsun. Ayın ortalarında kariyerinde de bir hareketlenme söz konusu. Tüm yoğunluğu kendi üzerine almak yerine yardım istemen en doğru hareket olacaktır. Artık zaman ve enerjini verimli kullanmayı öğrenme vakti! Ayın 19’una kadar hayatında kimler kalsın kimler gitsin net kararlar verebileceksin. Ayın 25’inden sonra bu kadar arbedenin ardından kendine izin ver, yürüyüşe çık, sevdiğin bir yerde yemek ye! Biraz rahatla!

Kendini Şımart

Mayıs ayını yoğun geçirecek olan Kovalara önerimiz güzel bir ajanda.

MY DESIGNLAND Süresiz Ajanda


BALIK

Bu ay senin için nispeten sakin geçecek Balık, tadını çıkarsan iyi edersin! Dinlenmeyi seven bir burç olarak yenilenmeye senin tüm burçlardan daha çok ihtiyacın var. Üç haftalık Merkür retrosu gerilemesi sonrası maddi, manevi anlamda çok yorgunsun ve tam olarak kendine dönene kadar kendine karşı nazik davran. Mayıs’ın ilk haftası iyileşme dönemin başlayacak. 10 Mayıs’ı takvimine işaretle, çünkü o gün Uranüs Merkür ile bağlantı kurduğunda ciddiye alınabilecek bir fikir edinebilirsin. Aynı gün Akrep’deki dolunay ile kendi benliğin üzerine uzun düşüncelere dalabilirsin. Ardından gelecek olan şeyler, kendine inanmana ve yapman gereken şeyleri gerçekleştirme yeteneğine bağlı. Kendine olumsuz anlamda sınırlar koyuyorsan bu alışkanlıktan vazgeç. İkizler yeni ayı 25 Mayıs’ta gökyüzüne geldiğinde, duygusal açıdan tertemiz olacaksın. Duygularını sonrasında pişman olurum endişesi olmadan ifade et! Ya şimdi ya hiç Balık, Unutma!

Kendini Şımart

Olumlu düşünmeye kendini sevmeye en çok ihtiyaç duyan burç Balık, sana önerimiz “iyi enerji” getireceğine inandığımız şapka.

FINEAPPLE Şapka


 

Leave A Reply

Navigate