Modaya yön veren Bottega Veneta’nın Resort 2021 Koleksiyonu

Herkese merhaba:)

Resmen küllerinden doğan ve son birkaç yılın en popüler markası olmayı başaran Bottega Veneta, Resort 2021 koleksiyonunu sanal bir önizlemeye sundu. Koleksiyonda en dikkat çekici detaylar avangart silüetler ve sağlam kumaşlardı. 2019’da yılın tasarımcısı seçilen BV’nin kreatif direktörü Daniel Lee bu koleksiyondan bahsederken, dünyanın değişmesiyle birlikte insanların da giyinme alışkanlıklarının değişmesine de değindi. Ayrıca Bottega’nın en büyük amacının başka bir mağazada benzeri bulunmayan tasarımlar yapmak olduğundan da bahsetti.

Koleksiyonun en etkileyici parçaları kişilere özel tasarlanan oversize ceketler, arkası V şeklinde gelen pantolonlar ve devasa çantalar. Lee’nin başardığı önemli şey ise, büyük hacimlerle vurgu yaparken renk ve kumaş seçiminde oldukça sade ve sakin bir tarz yakalaması olabilir. Koleksiyonu incelemek isterseniz, sizler için favorilerimizi derledik.

En bilinen, sevilen markalarla beraber tasarım ürünler de bulabileceğiniz Lidyanacom‘a göz atmayı da unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler:)

Ladin Odacı

Leave A Reply

Navigate