Oğlak Burcuna Ne Hediye Alınır?

Oğlak Burcuna Ne Hediye Alınır?

Oğlak burçları ayınız kutlu olsun! Çalışkan, kararlı, arkadaş ilişkilerinde başarılı oğlak burçları attıkları her adımı önceden planlarlar. Ne kadar spontane yaşamaya kalksalar da kafalarında her zaman engelleyemedikleri bir “to do list” olur. Girdikleri her işte azimleri ile takdir gören oğlak burçları, sevdikleri söz konusu olduğunda hassastırlar. Oğlaklar tarafından seviliyorsanız şanslı azınlıktansınız çünkü zor durumda kaldığınızda hiç sorgulamadan yanınızda biterler. Siz yine de bir oğlağı hayal kırıklığına uğratmamaya çalışın, sinirlendikleri zaman bazen ne yapacakları belli olmaz. Toprak grubunun bu dik başlı üyesine ne hediye alacağınız konusunda kararsızsanız buyurun: İşte oğlak burcuna alınacak hediyeler!


OĞLAK KADINI

Oğlak kadınını bir şeylere dalmış otururken görürseniz büyük ihtimalle 2018 yılında yapacaklarını planlamaya başlamıştır. Yaptığı ister işle ilgili bir şey olsun ister bir yaz tatili planı, bavula konulacak son nesneye kadar detaycı bir şekilde düşünürler. Bazen bu huyları onları da etrafındakileri de yorabilir. Sosyallik konusunda asla zorlanmayan oğlak kadınları çekingen değildirler, ortamda tanımadıkları biri varsa bile hemen diyaloga girmeye hazırdırlar. Genellikle harika bir espri anlayışına sahip olan oğlak kadınları zarafetleriyle sizi ilk görüşte biraz geri çekebilirler ama sakın korkmayın. Muhabbet etmeye başladığınız an ne kadar sevimli ve cana yakın olduklarını göreceksiniz.


1. BSL Fashion, Blazer Ceket

Oğlak kadınlarının gardırobunda gereksiz parçalara rastlamanız çoğu zaman imkansızdır. Kararsız anlarında alıp bir köşeye attıkları kıyafetler onlar için çok nadir görülebilen şeylerdir. Blazer ceket, beyaz gömlek, siyah jean gibi her kombine uyarlayabilecekleri, uzun yıllar kullanabilecekleri kıyafetlere yatırım yapmayı severler. BSL Fashion’ın sezon trendi kareli blazer ceketi, bu kapsül gardırobun vazgeçilmezlerinden olmaya aday.

 


2. Casavie, Topuklu Bot

Garantici oğlak burcu kadının ayakkabı dolabında sıkça rastlayabileceğiniz bir parça; siyah topuklu bot! Hem ofis ortamında hem daha önemli etkinliklerde rahatlıkla giyebileceği Casavie topuklu bot, oğlak kadınını etkilemeniz için harika bir seçim. Her ne kadar giydikleri çoğu parçaya sadık kalıp fazla dışına çıkmasalar da oğlak kadınları sezon trendlerini kendi stillerine uydurmaktan da çekinmezler, aklınızda bulunsun!

 

 


3. Kısmet By Milka, Kolye

Oğlak kadınına hediye seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta aldığınız hediyenin mutlaka ve mutlaka ondan izler taşıması gerektiği. Anneannesinden kalan bir yüzük ya da çok sevdiği bir arkadaşını anımsatan bir kolye… Oğlak burcu kadınının kalbini fethetmeye yeter de artar bile! Kısmet By Milka’nın harf kolyesi, oğlak kadınının uzun yıllar boyunca saklayacağı ve gözü gibi bakacağı bir hediye olabilir.

 

 


4. Fume London, Çanta

İşte oğlak kadının ideal çantası! Hem renk seçimi hem modeli ile günün her anını kurtaracak olan Fume London çanta, hediye seçimi yaparken işlevselliği de gözeten düşünceli insanlar için uygun. Zaten merak etmeyin, oğlak kadınına aldığınız hiç bir hediye bir kenarda öylece durmaz, mutlaka onu değerlendirecekleri bir gün gelecektir.

 

 


5. Hermes, Parfüm

Oğlak kadınları unisex kokuları severler. Öyle fazla şekerli ve baharatlı kokularla onları etkilemeniz pek mümkün değildir. Fazla sıradan kokularla da araları çok iyi değildir. Girdikleri ortamda “parfümün ne?” sorusunu almak isterler. Hermes’in Eau De Rhubarbe Ecarlate’ı tam da böyle bir koku. Girdiği her ortamda oğlak kadınından önce fark edilecek olan bu harika koku hayatınızdaki oğlak kadınının yeni imza kokusu olabilir.

 


6. Marc Jacobs, Saat

Oğlak kadınına tamamlayıcı bir parça almak istiyorsanız saat en doğru tercih. Tek bir aksesuarla çoğu zaman günü kurtaran oğlak kadınlarının aksesuar seçiminde mottosu “less is more”dur! Altın rengi uzun yıllar kullanabileceği bu Marc Jacobs saat, minimal tasarımı ve şık görünümü ile oğlak kadınını heyecanlandırmaya yeter de artar bile!

 

 


7. NewHome, Dekoratif Obje

Kendisi de minnoş bir unicorn olan oğlak kadınına tek boynuzlu at figürünü hediye etmeye ne dersiniz? Kalabalık bir ortamda bile enerjisiyle etrafındakilerin dikkatini anında çeken oğlak kadınları bu özellikleriyle eşi benzeri bulunmaz insanlar kategorisine rahatlıkla girebilirler.

 

 

 


8. Dun İnteriors, Şarap Kadehi

“Ben çok farklı bir hediyenin peşindeyim” diyorsanız oğlak kadını gibi farklı ve sıradışı bir tasarım tam istediğiniz hediye olabilir. Dun Interiors’ın bu ilginç ve ilgi çekici tasarımı, en sevdiğiniz oğlak kadınının gönlünü çalmanız için kilit bir hediye alternatifi olacaktır.

 

 

 


OĞLAK ERKEĞİ

Burcun kadını gibi erkeği de çoğu zaman “ortamların” aranılan yüzüdür. Bir parti var ve gidecek kimseniz yoksa çağırın bir oğlak erkeğini ilk başta naz yapsa da çok küçük bir ısrarla hemen hazırlanmaya başlayabilir. Sorumluluk ve planlı olma konusunda oğlak kadınıyla yarışabilecek bir bilince sahiptirler. Bir kez oğlak erkeğiyle arkadaş olduğunuzda ondan paçanızı kurtarmanız zordur ve ayrılık süreci çetrefilli bir yolculuk olur bu yüzden eğer karşınızdaki oğlak erkeğinden emin değilseniz hemen yakınlık göstermeyin. Gerektiği yerde sizinle saatlerce ağız dalaşına girebilirler ama bir kere gözüne girdiğinizde kavgaya çağırsanız bile sorgusuzca en ön safta yanınızda olurlar.


1. Lacoste, Gömlek

Çabasız ama çabalı şıklığın görsel tanımını isterseniz size rahatça gidin bir oğlak erkeğine bakın diyebiliriz. “Elime ne geldiyse giydim, hiç çabalamadım” dese de sakın inanmayın büyük ihtimalle o gün giydiği kombini oğlak erkeği 8 gün öncesinden kafasında kurmuştur. Lacoste’un şık ve zamansız bu gömleği oğlak erkeğinin aradığı klasik şıklık için çok uygun.

 

 


2. John May, Sneakers

İstediklerinde çok şık olabilen oğlak erkekleri giydikleriyle her ortama adeta bir bukalemun gibi uyum sağlarlar. Gündelik stillerinde sneakers jean kombinleriyle ön plana çıksalar da seçtikleri parçalar öyle çok da sıradan olmaz. Ya tasarım bir spor ayakkabı giymişlerdir ya giydikleri jean’in paçasını kıvırmışlardır. Herkes gibi olmayı sevmeyen oğlak erkekleri, kendine has bir tarz yaratmadan evden çıkmayı tercih etmezler.

 

 


3. Fossil, Saat

Minimal ama şık, zamansız ama aynı zamanda çok da trend… İşte oğlak erkeğinin aksesuar seçimlerinde aradıkları kriterler! Burcun kadını gibi tek ama iddialı tamamlayıcılarla kombinlerini hareketlendirmeye bayılırlar. Fossil saatin bu modern saatini görüp beğenmeyecek bir oğlak erkeği olması ihtimaline asla inanmıyoruz!

 

 

 


4. Valentino, Parfüm

“Ben lüks sevmem” işte oğlak erkeğinin sizi kırmamak için kurduğu bir cümle! Aslında onları suçlamıyoruz çünkü aldıkları her şeyde en iyisinin peşindeler o yüzden neyi beğenseler pahalı çıkıyor değil mi oğlak erkekleri? Valentino’nun bu efsane kokusunun “lüks düşkünü” oğlak erkeğinin sevinçten içine içine ağlamasına sebebiyet verecek bir sürpriz olacağına eminiz.

 

 


5. Samsung, Bluetooth Hoparlör

Partilerin aranan yüzü oğlak erkeğini memnun edecek bir hediye arıyorsanız bir hoparlörden daha güzel bir hediye olabilir mi? Müziği bir hayat biçimi olarak alan oğlak erkekleri sabah kahvelerini yudumlarken hemen uygun bir playlist arayışına girerler. Samsung’un bu harika tasarımını hediye ettiyseniz oğlak erkeklerine söyleyeceğimiz tek bir şey var: O zaman dans!

 

 


5. Timberland, Çanta

Dış görünüşüne “biraz” dikkat etmeyi seven oğlak erkeklerinin bakım ürünleri de çoktur. Evden çıkarken ajandasını, bilgisayarını, parfümünü, taşınabilir şarjını her seferinde almak isteyecek olan oğlak erkeğinin bütün gün eşyalarını taşımak istemiyorsanız bu şık ve fonksiyonel çanta tüm dertlerinizin devası olabilir.

 

 

 


7. Gant, Atkı

Hazır kış gelmişken renkli bir atkı oğlak erkeği için en uygun hediyelerden biri olabilir. Tamamlayıcı parçaların gücüne fazlasıyla inanan oğlak burcu erkekleri, Gant’ın renkli atkısını hemen her kombinlerinde rahatlıkla uzun yıllar kullanabilirler.

 

 

 


8. Knock Knock, Defter

Bir tatil planınız mı var? İş yerinde kafanızı bir türlü toparlayıp bir plan çıkartamadınız mı? Gerekli doneleri verin oğlak erkeğine size yıllık kalkınma planınızı çıkartsın. Onun bilgisayarında zaten 2018 yılı yapılacaklar listesi büyük ihtimalle vardır ama kalem kağıdın yerini tutmaz. Knock knock’ın espirili bu defteri, oğlak erkekleri için cuk oturan bir hediye alternatifi olacaktır.

 

 

 


AKREP BURCUNA HEDİYELER

YAY BURCUNA HEDİYELER

Leave A Reply

Navigate