Oğlak Burcuna Ne Hediye Alınır?

OĞLAK KADINI

Oğlak burcu kadını ve moda dendiğinde akıllara 2 sıfat gelmeli; şık ve elegant. Ciddi tavırlarına karşı yarattıkları “cool” imajları onlara yakıştığı kadar kimseye yakışmaz. Giyimde en önem verdikleri nokta pratikliktir. Saatlerce hazırlanmak, ne giyeceğine  bir türlü karar verememek onlara göre değildir. Kararlarını hızlı verirler ve tek tek detaylarda boğulmak yerine, genel görünüşte zarif olmayı yeğlerler. Öncelikleri rahatlık ve pratiklik olan oğlak burcu kadınlarına nasıl hediyeler alınır gelin birlikte bakalım.


1- Ya-so, Palto

Büyük ve uzun paltolar onlar için ilk sıralarda yer alırken, bu paltonun koyu renkli olması da onlar için cabası. Ya-so’nun uzun koyu gri renkli paltosu oğlak kadını için birebir!

 

 

 

 

 


2- FashionKiller, Ceket

Ceket onlar için bir tutku evet ama blazer ceketin yeri apayrı. Beğendikleri blazer ceketin vücutlarını sarması ve tam oturması çok önemli. FasionKiller Blazer ceket tam da tarifimize uygun.

 

 

 

 


3- No Smokin, Crop Top

Crop Top’lar oğlak burcu kadınlarının üzerine yapıştı diyebiliriz. Pratikliği seven oğlak kadınları Crop Top’larla hem hızlı hem şık olabiliyorlar. No Smokin Crop Top oğlak kadını kombinlerinin yıldızı olacak.

 

 

 

 

 


4- FashionKiller, Etek

Maxi etekler adeta oğlak burcu kadınları için yaratılmış, hatta bu parçayı en iyi onlar kombinler diyebiliriz. Pratiklikte sınır tanımayan oğlak kadınları, bir maxi boy etekle birden fazla kombin yapıp her yere ayak uydurabilirler. FashionKiller’ın bordo deri kloş eteği oğlak kadınlarına her kapıyı açacak.

 

 

 

 

 


5- Casavie, Bot

Vazgeçilmez koyu gri renklerine geri dönelim. Rahatlıklarının yanı sıra onlar için şık görünmek de bir o kadar önemli. Topuklu botlar da hem rahat hem stil sahibi oldukları için onlar için her zaman kurtarıcı parçalardandır. Casavie’nin gri süet botlarını ayaklarından çıkarmayacaklar!

 

 

 

 

 


6- Kia Ora Design, Çanta

Omuz çantası onlar için hem rahatlık hem de şıklık demek. Kia Ora Design’ın siyah omuz çantası, tam oğlak burcu kadınları için.

 

 

 

 

 


7- Christian Dior, Far Paleti

Makyaj yaparken genelde kahverengi tonlarında göz farlarını tercih eden oğlak burcu kadınları, Christian Dior’un kahverengi tonlarındaki bu far paletine bayılacaklar hatta kullanmaya bile kıyamayabilirler.

 

 

 

 

 

 


8- Chanel, Parfüm

Son olarak güzel kokmak oğlak kadınları için resmen bir kuraldır. Çiçek kokularını tercih eden oğlak burcu kadınları için içerisinde sümbül ve yasemin kokularını barındıran Chanel Chance, etkisiyle sadece oğlak kadınlarını değil etraflarındaki herkesi kendisine hayran bırakacak.

 

 

 

 

 


OĞLAK ERKEĞİ

Oğlak burcu erkeği yakışıklı ve gösterişlidir. Tam bir antika insanıdır, tarihi eşyalara bayılırlar. Kalite ve lüks onlar için çok önemlidir. Giydiklerinin şık ve kaliteli olmasına özen gösterirler. İlgi odağı olmaya bayılırlar. Giyim konusunda becerikli olan ve kişiye özel hediyelerden vazgeçemeyen oğlak burcu erkeğine nasıl hediyeler alınır bir göz atalım.

 


1- Lidyana, Mont

Kıyafetlerini özenle seçen oğlak burcu erkeğinin tarzına cuk diye oturacak olan Lidyana montu, tereddüt etmeden sepetine ekle.

 

 

 

 

 


2- Gant, Gömlek

Şıklığa önem veren oğlak erkekleri için gardıroplarından eksik etmedikleri parçalardan biri beyaz gömlektir. Garantici bir insansan gömlek koleksiyonlarına bir tane de sen ekle.

 

 

 

 

 


3- Lacoste, Pantolon

Erkeklerin son zamanlardaki trendleri arasında yer alan slim pantolonlar oğlak erkekleri için de vazgeçilmez parça. Lacoste’un gri pantolonu kombinlerindeki şıklığı ön plana çıkaracak.

 

 

 

 

 


4- Tod’s, Ayakkabı

“Kalite düşkünü oğlak erkeklerinin kombinlerinde göz kamaştıracak bir ayakkabı arıyorum.” diyorsan Tod’s siyah loafer ayakkabıyı kaçırma!

 

 

 

 

 


5- Desa, Çanta

Deri çantalardan vazgeçemeyen oğlak burcu erkeklerine Desa postacı çantası net bir hediye seçeneği olacak.

 

 

 

 

 

 


6- Elle, Kemer

Kemersiz asla dışarı çıkmayan oğlak burcu erkeği için ayakkabı kemer uyumu da bir o kadar önemli. Tod’s ayakkabıyı aldıysan Elle kemeri de hemen ekle sepetine.

 

 

 

 

 


 

7- Zeynep Turan, Kol Düğmesi

Kişiye özel hediye onları çok özel hissettireceği gibi bir o kadar da mutlu edecek. Zeynep Turan’ın burç figürlü kol düğmesini ellerinden düşürmeyecekler.

 

 

 

 

 


KADIN ÜRÜNLER: 1- YA-SO Palto 2- FASHIONKILLER Ceket 3- NO SMOKIN Crop Top 4- FASHIONKILLER Etek 5- CASAVIE Bot 6- KIA ORA DESIGN Çanta 7- CHRISTIAN DIOR Far Paleti 8- CHANEL Parfüm

ERKEK ÜRÜNLER: 1- LIDYANA Mont 2- GANT Gömlek 3-LACOSTE Pantolon 4-TOD’S Ayakkabı 5- DESA Çanta 6- ELLE Kemer 7- ZEYNEP TURAN Kol Düğmesi

1 Comment

  1. Pingback: Yay Burcuna Ne Hediye Alınır? - Number L

Leave A Reply

Navigate