Saçlarda Yılbaşı Işıltısı: Yeni Yıla Özel Saç Aksesuarları

Yılbaşı akşamı için gidilecek yer ayarlandı ya da arkadaşlarla evde neler yenip içileceği konuşulduysa, hazırlanma zamanı çoktan gelmiş demektir. İnsan ne kadar kabul etmek istemese de, yeni bir yıl yeni beklentiler ve umutlarla geliyor. “Yeni yıla nasıl girersen bütün yılın öyle geçer” inanışından yola çıkarak 2017’yi riske atmak istemiyorsan “Ne giyeceğim?” sorusunun cevabı şurada. Biz bugün saçını nasıl yapacağın konusunda yardım etmeye geldik ve sana birbirinden güzel saç aksesuarları seçtik. Yılbaşı makyajı da yakında burada!


1. Gelin Başından Uzak Dur!

Kuaföre gitmek, saç bakımı yaptırmak en sevdiğin şeylerden biri de olsa yılbaşı için abartıdan uzak durmakta fayda var. İşinin ehli olmayan, 80’lerden kalma saç modellerini tekrarlayıp duran bir kuaföre düştüğünü düşünsene! Evet saçta glitter son zamanlarda tekrar moda oldu ama 1 kilo simli saçlarla eğlenemezsin sen de kabul et. Kuaföre gideceksen de tercihini daha basit saç modellerinden yana yap. Mesela örgü son yıllarda en sevdiğimiz saç trendlerinden biri oldu. Saçını istediğin modelde ördürüp yine son zamanlarda her yerde gördüğümüz saç halkalarından ya da bir diğer deyişle saç küpelerinden taktırabilirsin.

ÜRÜNLER
SIMPLICITY
 Saç Küpesi | 
SIMPLICITY Saç Küpesi | SIMPLICITY Saç Küpesi | FASHIONKILLER Saç Tokası


2. Bırak Dağınık Kalsın

Her önemli günde saç derli toplu olmalı kuralı 90’larda kaldı. Zaten yapıldığı fazlasıyla belli olan saçlar gideceğin ortama uyum sağlamayabilir. Herkesin rahat rahat takıldığı, dans ettiği bir ev partisinde aşırı bir saçla bulunmak eminiz senin de moralini bozacak. Hafif maşa yapılmış, banyodan çıkınca köpükle ya da deniz tuzu suyuyla şekillendirilmiş saçlar, her tarzda kıyafete uyum sağlayacaktır. Yine de küçük bir ışıltı katma peşindeysen yuvarlak, ay, ananas şeklindeki saç klipsleri bu sezon çok moda.

37366267_070_b

ÜRÜNLER
SIMPLICITY
 Saç Tokası | SIMPLICITY Saç Tokası
 | SIMPLICITY Saç Tokası | SIMPLICITY Saç Tokası


3. At Kuyruğu Her Zaman İş Görür

Saç boyun ne olursa olsun, bir at kuyruğunun yakışmayacağı ortam yoktur. Hazırlanmak için öyle saatler harcayacak bir tip değilsen bu model senin için çok uygun. Saçını yıkadıktan sonra yine bir saç bakım ürünüyle biraz hacimlendirdikten sonra en tepeden ya da ense hizasında topla. Hatta istersen öncesinden bir tutam bırakıp bu tutamı en sonunda örüp tokanı gizleyebilirsin. Bizim önerimiz son zamanların favori takısı choker’ı saç kurdelesi olarak kullanman. Normalde kısa saçlıysan bu özel akşam için saçını postiş yardımıyla biraz uzatabilirsin de.

ÜRÜNLER
ROYA
 Saç Tokası | SIMPLICITY Saç Tokası
 | ASTERİ Choker | AGATHA PARIS Saç Tokası


4. Stil Ayrıntıda Gizlidir

O akşam herkes giydikleriyle en şık olmak için yarışadursun sen minik detaylarla asıl şıklık ne demek göstereceksin. Kıyafetinin fazla iddialı olduğunu düşünüyorsan saçta abartıdan uzak durman daha doğru bir karar olacaktır. Minik saç aksesuarlarıyla salık bıraktığın saçlarını hareketlendirebilir, istersen daha büyük oynayıp saç bandı kullanabilirsin.

ÜRÜNLER
ATELIER PETITES PIERRES
 Saç Zinciri |ATELIER PETITES PIERRES Tarak Toka
 | ROYA Saç Aksesuarı | BENDIS Saç Tokası


DAHA FAZLA SAÇ AKSESUARI ÜRÜNÜ

1 Comment

  1. Pingback: Yılbaşı Makyajı: En Popüler Pinterest Makyajları – Number L

Leave A Reply

Navigate