Sakin Olun Ama Black Friday Başladı!

Alışveriş çılgınlarının aylardır beklediği o zaman sonunda geldi çattı! Dünyaca ünlü markalarda %80’e varan indirimlerine ek sepette %10 indirim fırsatı şimdi sizi bekliyor!

ALIŞVERİŞE BAŞLA

Mağazalarda ve yaşam alanlarında büyük bir izdiham ve karışıklık çıkartan bu büyük indirim günleri bu yüzden “kara cuma” adı ile anılıyor. Yine de bu büyük indirimlerin gazına gelip asla kullanmayacağınız hali hazırda sahip olduğunuz şeylere para harcamamakta fayda var. Peki Black Friday’den nasıl karlı çıkabiliriz? İşte cevabı:

1. İhtiyaç Listesi Hazırlamak

Alışveriş yapmak çoğu zaman kendimizi iyi hissettirse de ay sonu kredi kartı ekstremiz geldiğinde aynı mutluluğu yaşayamıyoruz. Bilinçli bir tüketiciyseniz ve ihtiyaçlarınızı indirim günlerinde karşılıyorsanız sizin işiniz çok kolay. Örneğin kozmetik alışverişine çok düşkünseniz ihtiyacınız olan tüm kozmetik ürünlerini almak için bundan daha iyi bir zaman olamaz!

Satın Al: Max Factor’e özel net %50 + Sepette %10 İndirim

2. Güvenli Bölgenizden Ayrılmayın

Siz de biz de biliyoruz sırf Black Friday indiriminde diye aldığınız o kaban asla sizin tarzınız değil ve dolabınızın diplerinde çürümeye mahkum. Black Friday alışverişi yaparken güvenli alanınızdan ayrılmayın. Her insanın tarzını yansıttığını bildiği bazı parçalar ve markalar vardır. Sizle hiç alakası olmayan, bugüne kadar hiç takmadığınız, giymediğiniz şeyleri sırf indirimde diye almaktan kaçının. Ayakkabı seçiminde Sneakers rahatlığını tercih ediyorsanız, Vans, Adidas gibi dünya markalarını daha uygun bir fiyata alabileceğiniz bir zaman dilimi yok, unutmayın!

Satın Al: Vans’e özel net %30 + Sepette %10 İndirim

3. Hediye Zamanı

Black Friday’i fırsata çevirebilirsiniz! Yakın zamanda doğum günü olan bir aile bireyi ya da arkadaşınız varsa hediyenizi şimdiden hazırlayabilirsiniz. Uzun zamandır kendinize bir hediye almadıysanız bugünden daha avantajlı da bir gün olamaz hatırlatalım!

4. İleri Görüşlü Olun

Her ne kadar kışa yeni girmiş de olsak, kış trendleri artık yerini yavaştan bahar ve yaz trendlerine bırakmaya başladı. İleri görüşlü olup 2018 trendlerinden alışveriş yapmak doğru bir hamle olacaktır. Bırakın bu kışın en moda rengini! Açın 2018 moda trendlerini, alışveriş sepetinizi ona göre doldurun. Ya da bu yıl spora başlamak gibi bir planınız varsa motivasyon sağlayıcı spor giyim ürünlerinizi şimdiden alabilirsiniz.

Satın Al: Izumi Luxury’e özel net %70 + Sepette %10 İndirim

5. Online Alışverişin Pratikliğini Deneyimleyin

Şimdi bu soğukta kim mağaza mağaza dolaşıp saatlerce sıra bekleyecek? Lidyana.com’un %80’e varan indirimlerine ek sepette %10 indirim fırsatından yararlanarak kendinizi büyük bir dertten kurtarabilirsiniz.

6. Cimrilik Yapmayın

Uzun zamandır istediğiniz o pahalı çantayı almak için daha fazla beklemeyin çünkü bundan daha fazla bir indirimi zor bulursunuz. Ufak tefek parçalara ölü yatırım yapmak yerine hep istediğiniz tasarımcı ürünlerini artık gardırobunuza katabilirsiniz. Mehry Mu‘nun en şık modelleri aklınızı çelebilir. Tüm hazırlıklar tamamsa, mutlu ve keyifli alışverişler dileriz!

Satın Al: Mehry Mu’ya özel net %40 + Sepette %10 İndirim

 

 

1 Comment

  1. Pingback: İşte Black Friday'de En Sevdikleriniz😍 - Number L

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate