Sevgililer Gününde İnsanlar Ne Alıyor?

Sevgililer Günü yaklaştığına göre hayatının anlamına ne alacağın sorusu kafanı çokça meşgul ediyor olmalı. En yakın arkadaşa sorma, aylar önceden ağızdan laf alma, aşkım sence bu güzel mi gibi taktikleri denedin ama hala çıkmaz bir sokaktaysan üzülme. Yaratıcı bir insan olmamak da senin suçun değil. Herkes uçurumdan atlıyor diye biz de uçurumdan atlamayacağız elbette ama hediye konusunda insanların alışveriş alışkanlıklarına pek tabii başvurabiliriz. Bir de gözünde o kadar da büyütme. İleride bunun yüzük seçimi, düğün nasıl olsunu, gelinliğim için küçük çaplı bir servet harcayacağım kısımları var.

Uzun zamandır biriktirdiğimiz istatistikleri burada senin için açıklıyoruz. Geçen sene sevgililer gününde bizden en çok alınanlardan tut, şeytanın bile aklına gelmeyecek absürtlükte hediyelere burada sana biraz info vereceğiz. Bazı ürünlerin tercih edilme sayıları bizi çok şaşırttı seni de şaşırtabilir.

d’arc Exclusive, Minik Halka Küpe

Sevgilisi trendsetter olanlar bu küpenin altında birleşiyor! Geçen sene sevgililer günü boyunca 100’den fazla satan halka küpeler, artarak moda olmaya devam ediyorlar. “Ben modadan da anlıyorum bebeğim senin tarzına da hakimim sen rahat ol” gibi bir mesaj vermek istersen, halka küpeye “hayır” diyecek bir sevgili olduğunu sanmıyoruz.


DAHA FAZLA KÜPE ÜRÜNÜ


Cinematic Light Box, Lamba

Bu güzide hediye sayesinde adınızı göklere yazdırmana, aşkı da arasına kondurmana ve hatta üstüne yıldız çaktırmana gerek yok! Geçtiğimiz yıl 55 adet sattığımız motto’lu lambayla bu sevgililer günü içindeki tüm sevgiyi dışa vurabilir, adını dağlara yazmak yerine buraya yazabilirsin.

DAHA FAZLA DEKORASYON ÜRÜNÜ

 


 Atelier Petites Pierres, Snake Düz Zincir Kolye

İsminin yılan olduğuna bakmayın bu zarif kolye geçen yıl belki de kaç seveni birleştirdi, küslükleri bitirdi, incecik boyunları süsledi. Geçtiğimiz yılın en hit parçalarından olan ince zincir kolye hala popülaritesini koruyor. Sevdiceğinizin her şeyin üzerine takabileceği, taktıkça da sizi anacağı bu kolye, harika bir hediye alternatifi.

DAHA FAZLA KOLYE ÜRÜNÜ


Burberry, Burberry Classic

Sen yokken tişörtüne sarılıp sarılıp ağlayacağı, yastık kılıfına sarılıp yatacağı bir parfüm hediye almaya ne dersin? Biz geçen yıldan beri bu parfüm sayesinde pek çok bekarı çiftledik, aralarında belki evlenenler bile vardır. Yağmurlarla ıslanmış bir Londra bahçesine yolculuk vaadeden bu güzel kokuyla, sevgilin de kendini gül bahçeleri içinde hissedebilir.

DAHA FAZLA KADIN PARFÜMÜ ÜRÜNÜ


Giorgio Armani, Armani Code

Mesela bu parfüm, bu parfümünün ününü duymayan kaldı mı? Sevgililer bu parfümün kokusuyla birbirilerine yeniden aşık oldular. Olmayacak şey dersin ama İstanbul’da hava 30 derecede çıkıyormuş yakışıklı beyefendiler kış günlerinde bu parfümü sıkınca. Biz bu parfümden geçen sene Sevgililer Günü döneminde 30 tane sattık artık seçim senin!

DAHA FAZLA ERKEK PARFÜMÜ ÜRÜNÜ


  Hola Design, Novio İki Harf Bileklik

Adını belki kalbine yazamazsın ama her zaman yanında taşımaya ne dersin? Sevgilinle baş harflerinizden oluşan şık bir bileklik kadar Sevgililer Günü ruhunu yansıtabilecek bir hediye var mı? Düşünceli bir sevgili olmak bunu gerektirir, inan sonrasında bize teşekkür edeceksin.

DAHA FAZLA BİLEKLİK ÜRÜNÜ

 


Adidas, Superstar

Beyaz sneakers’ların önlenemez yükselişi 2018’de de tam gaz devam ediyor! Sevgilin trend sahipi, stiline düşkün biriyse onu en çok etkileyecek hediyelerden biri bu olabilir. Hem daha fazla ayakkabıdan kimseye zarar gelmez öyle değil mi?

DAHA FAZLA SNEAKERS ÜRÜNÜ

 

 


Ashley Joy, Argan ve Zeytinyağlı Şampuan

Aman da aman birileri hayatının aşkının sırma saçlarını mı düşünüyor? Ashley Joy’un şampuanları geçen yıl ne kadar sattı söylesek de inanamazsın. İlk bakışta güzel bir sevgililer günü hediyesi alternatifi gibi gelmeyebilir ama sen bunun yanına tamamlayıcı ürünler de koyar güzel bir kutu hazırlarsın, sana güvenimiz tam!

DAHA FAZLA SAÇ BAKIMI ÜRÜNÜ

 


 Şeytanın Aklına Gelmez!

Geçen yılki istatistiklere baktığımızda bazı ürünler bizi o kadar şaşırttı ki seninle de paylaşmak istedik. Bu hediyelerin bazıları yine sevdiceğini çok mutlu edebilir ama bazılarını kafana fırlatabilir hazırlıklı ol.


Eda Taşpınar, At Kılı Fırçası

At kılı fırçası furyasını hatırlarsın. Bir zamanlar herkes at kılı fırçasıyla kendisine türlü işkenceler çektiriyordu. Bunu hediye olarak almak fazlasıyla tartışmalı bir konu. Selülit, çatlak gibi cilt problemlerine iyi gelen at kılı fırçasını aldıktan sonra sevgiline artık “hayatım ben seni her halinle seviyorum” deme ihtimalin sıfıra yakın, ama sen yine de fırçanı al, belki yalnız kalınca içlenir, bir duş alma ihtiyacı hisseder, mikrofon olarak kullanırsın.

DAHA FAZLA CİLT BAKIMI ÜRÜNÜ


Svart Case, Telefon Kılıfı

Telefon kılıflarını ve üzerindeki minnoş tasarımları çok seviyoruz ama Sevgililer Günü hediye deyince bir tekrar durup düşünmekte fayda var öyle değil mi? Yani eve ekmek almaya çıkıp dönüşte gözüne ilişse ve bir telefon kılıfını sevgilin için satın alsan belki hoşuna gider ama böyle özel bir günde yalnızca telefon kılıfı almak büyük risk! Telefonla birlikte almak istersen diyeceğimiz laf yok, sevgilin sevinçten ağlamaya başladı bile!

DAHA FAZLA TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ


Anais Margaux Paris, Bikini

Sevgililer Günü’nde sıcak bir yerlere tatile kaçan şanslı azınlık burada toplanıyor! Bu soğukta ve şubat ayının ortasında bikini alma fikri bize biraz çılgınca geldi çünkü şu an ayaklarımızı kalorifere dayadık ve ısınıyoruz. Ama tabi yakın tarihte kızgın kumlardan serin sulara atlama planınız varsa bu bikiniyi beğenmeyecek sevgili sayısı yok denilecek kadar az, haberin olsun.

DAHA FAZLA PLAJ GİYİM ÜRÜNÜ

Leave A Reply

Navigate