Sevgiline Ne Alırsın?

Her yerde indirim var, sürekli indirim var ve ürün fiyatı önerileri geliyor! Ne yapacağımızı ne alacağımızı şaşırmış durumdayız. Biraz yorulmuş olabilirsin, ama sevgililer günü hediyelerini bugünden almak günün kendisine odaklanabilmek için atlatılması gereken bir konu. Ayrıca eminiz ki bugün ne alacağın konusunda tıkanmışlığın vardır. Biz de sana biraz destek olmak istedik.

Hediye seçiminde en önemli konulardan bir tanesi aşkın hangi döneminde olduğunuz. Mesela daha 1 kaç haftadır beraberseniz alman gereken şey farklı. Belki de partnerin 14 şubatta farkına varacak sevgili olduğunuzun. İşte o zaman da durumlar iyice değişir. Bu gibi birçok dönem var. Birçok dönem olduğu gibi birçok sevgili çeşidi de var. Hediyeye çok önem verenden tut, 14 Şubat’ın Sevgililer Günü olduğundan bir haber olanına kadar. Sen yine de içini ferah tut. Hediye almak gönül işidir zorlamayla olmaz. Çıkmaz bir yolda çaresiz hissediyor gibiysen gel şu işi birlikte çözelim.

1. Büyük Hissediyorsan

Sevgilin bu Sevgililer Günü meselesine kafayı çok takmış, aylar öncesinde imalarda bulunmaya başladıysa beklenti büyük demektir. Panik yapma, biz Lidyana ailesi olarak her şeyi düşündük. Sevgilinin en yakın arkadaşından kopya almak yerine senin için seçtiğimiz hediyelerle nokta atışı seçimler yapabilirsin.

Kız Arkadaşına

      

Erkek Arkadaşına

    
       

Kadın ürünleri 1. HOMETECH Tablet⎜2. MIANQA Omuz Çantası⎜3. BURBERRY Kol Saati⎜4. SINEMIS İSTANBUL Pırlanta Yüzük

Erkek Ürünleri 5. BURBERRY Kol Saati⎜6. HOMETECH Notebook⎜7. RAZER Konsol⎜8. BLUSH & MAX FINE JEWELRY Yüzük

2. Bize Her Gün Sevgililer Günü Diyorsan

“Ben artık sevgilimin ciğerini bilirim, tek bakışından ne haltlar karıştırdığımı şıp diye anlarım” diyorsan sen muhtemelen “sevgiliye alınabilecek hediyeler” listesindeki her hediyeyi çoktan bitirmişsindir. Daha uzun dönem ilişkilerde karşılaştığımız bu durumda sana verebileceğimiz tek tavsiye ne yapıyorsan ona devam etmen. Bu kadar süre geçmiş hala tek bir düzgün hediye alamamışsan da sevgiline geçmiş olsun diyoruz. Bizce siz bu ilişkiyi tekrar bir gözden geçirin.

Kız Arkadaşına

      

Erkek Arkadaşına

    
       

Kadın Ürünleri 1. GUERLAIN Parfüm⎜2. EL DESEO İpek Bandana⎜3. WOODERFUL LIFE Müzik Kutusu⎜4. CINEMATIC LIGHT BOX Lamba

Erkek Ürünleri 5. YVES SAINT LAURENT Parfüm⎜6. DELFINCE Bileklilk⎜7. KRAVATİSTAN Yaka İğnesi⎜8. LEXON Ofis Seti

3. Çok Özel Olsun, Başkasında Olmasın Diyorsan

Kendi hediyeni kendin yapmaya ne dersin? Çok çok özel olsun istiyorsan bu en güzel seçeneklerden biri ama bende o yetenek ne gezer diyorsan baş harflerinizden oluşan bir kolye, yüzük de çok özel bir hediye olabilir.

Kız Arkadaşına

      

Erkek Arkadaşına

    
       

Kadın Ürünleri 1. YOU DESIGN Taşlı Harf Yüzük⎜2. BOX FOR YOU Hediye Kutusu⎜3. BOX OF LUV Pembe Gül⎜4. YOU DESIGN Tarih Yazılı Kolye⎜

Erkek Ürünleri 5. BATYA KEBUDİ Şovalye Yüzük⎜6. UP WATCH Kol Saati⎜7. CINEMATIC LIGHT BOX Lamba⎜8. FINEAPPLE Sweatshirt

4. Flörtü İlişki İle Sonlandırmak Peşindeysen

Yaklaşık 2 aydır “Günaydın :)” mesajları atılıyor, arada bir kahveler, çaylar içiliyor, Spotify linkleri havada uçuşuyor ama hala istediğin sonuca ulaşamıyorsan 14 Şubat’ın romantizminden yardım almaya ne dersin? Flört yolu çetrefilli ve uzun bir yoldur. Yanlış bir hareket ya da emoji bile zaten muallakta olan bu ilişkiyi çıkmaz sokağa sokabilir bu yüzden çok garantici ve herkes tarafınca kabul görecek hediyelere yönelmen en doğrusu. Seçtiğin hediyede daha önce ettiğiniz muhabbetlerden küçük nüanslar da varsa sen bu işi oldu bil!

Kız Arkadaşına

      

Erkek Arkadaşına

    
       

Kadın Ürünleri 1. SBS Kulaklık⎜2. KNOCK KNOCK Boşlukları Doldur Defter⎜3. INDIGO KİTAP Cemal Süreya Sevda Sözleri⎜4. BOMB COSMETICS Hediye Paket

Erkek Ürünleri 5. JBL Kulaklık⎜6. TOM FORD Güneş Gözlüğü⎜7. BVLGARI Parfüm⎜8. INDIGO KITAP Hasan Ali Toptaş Gölgesizler

    
      

1 Comment

  1. Pingback: Aşkın Hangi Döneminde Hangi Renkler Tercih Edilmeli? - Number L

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate