Sokak Stili: Erkek Kombin Önerileri

1. Jean Ceket

Sokak stili denilince akla gelen ilk ürünler kuşkusuz Jean’ler. Hemen her mevsim giyebileceğiniz siyah pantolonu üzerine giyeceğiniz beyaz bir t-shirt ve kot ceket ile sokak stiline uyabilir, minimal bileklik ve yüzükler kullanarak kombininizi tamamlayabilirsiniz. Daha soğuk günlerde daha kalın materyallerden üretilen koyu renkli pantolonlarınızı bir nebze renklendirmek için mavi kot ceket ile kombinleyebilirsiniz. Sokak stili demek salaşlık demek! Denim ceket, koyu renk kombininizi konforlu sneaker’larla tamamlayıp içerisine bir parça casual havası katmak için uzun zamandır popüler olan balıkçı yaka bir diğer adı ile boğazlı kazak giyebilirsiniz.

  

İlham Al

    

1. JACK & JONES Kot Ceket⎜2. OUTCAST PEOPLE Pantolon⎜3. HB ESSENTIAL Bileklik⎜4. VANS Ayakkabı

 


2. İddialı Kareli Gömlekler

İddialı olmayı seviyorsanız kareli gömlekler tam da size göre! Sıkça gördüğümüz ve oduncu gömleği olarak da bilinen bu gömleklerin kırmızı ve büyük desenli olanları son zamanlarda revaçta. Fakat kullanacağınız kumaş bu noktada çok önemli. Kış aylarında kurtarıcı parça olarak kullanabileceğiniz iddialı kareli gömleklerin, yaz aylarında pamuklu kumaştan üretilen versiyonunu seçerek şıklığı ve rahatlığı sürdürmek oldukça mümkün.

  

İlham Al

    

1. GANT Gömlek⎜2. TOMMY HILFIGER Gömlek⎜3. MAVİ Gömlek⎜4. JACK & JONES Gömlek

 


3. Böyle Rahatlık Görülmedi!

Rahatlığı yakalamanın yolu günümüzde çok kolay! Dışarıdan bakıldığında pantolon mu yoksa bir tür eşofman altı mı bir türlü karar veremediğimiz jogger pantolonlar, her yerde karşımıza çıkmaya devam ediyor. İş hayatında kumaş pantolon neyse günlük stillerde artık jogger’lar aynı rolü üstlenir oldu. Jogger pantolonu görünümü itibari ile dolabınızdaki en rahat parçalarla bile kombinleyebilirsiniz. 

İlham Al

    

1. ADIDAS Sweatshirt⎜2. NIKE Jogger Pantolon⎜3. NO SMOKIN Tshirt⎜4. ADIDAS Sneaker


4. Yırtık Jean’ler

Her dönem vazgeçilmezler arasında yer alan ve  zamansız bir parça olan kotlara bir yenisi daha ekledi; son zamanlarda fazlaca gördüğümüz  yırtık jean’ler. Gömleklerle tamamlayıp casual bir şıklık yaratabileceğiniz yırtık jean’leri basic tshirt’lerle tamamlayıp günlük stilinizi rahat tercihler üzerinden oluşturabilirsiniz. Ayrıca yırtık jean pantolonlar biker model deri ceketlerle çok uyumlu görünüyor hatırlatalım. 

İlham Al

    

1. JACK & JONES Jean Pantolon⎜2. OUTCAST PEOPLE Jogger Pantolon⎜3. FOR FUN Tshirt⎜4. TIMBERLAND Bot

 

HER CENTİLMENİN DOLABINDA BULUNMASI GEREKEN PARÇALAR

DİZİ STİLİ: Fİ ERKEKLERİ 

 

2 Comments

  1. Pingback: Ayın Stil İkonu: Burak Deniz - Number L

Leave A Reply

Navigate