Son Gala: Game of Thrones

Efsane dizi Game of Thrones’un final galası geçtiğimiz günlerde New York’ta gerçekleşti. Gece, gelen isimler ve giydikleriyle oldukça büyük ilgi çekti.

17 Nisan 2011 tarihide başlayıp günümüze kadar daha da büyüyerek gelen Game of Thrones dizisi; George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı romanından uyarlandı ve daha sonra da kitap serisinden konuları işleyerek yoluna devam etti. Birinci sezonundan itibaren büyük ilgi uyandıran dizi çekimleri, kostümleri ve ilginç karakteriyle hem izleyenlere büyük bir bağımlık yaptı hem de görsel bir şölen yarattı.

Hayal gibi geceye katılan isimler büyük ilgi topladı. Hem isimleriyle, hem de giydikleriyle…

Şimdi kırmızı halıya katılan birçok ünlü ismin görünümlerine bir göz atın!

Kit Harington ve Rose Leslie

Kit Harington ile Rose Leslie çifti geceye birlikte katıldılar. Leslie’nin 157 bin TL’lik Oscar de la Renta imzalı kırmızı elbisesi fiyatıyla oldukça konuşuldu. Tabi kırmızı elbisesi ve doğal, dağınık topuzuyla zarif bir duruş da elde etti.

Seçilen Ürünler

                                               

 


 

 

Peter Dinklage ve Eşi

Seçilen Ürünler

                                                   


Gwendoline Christie

Tartışmasız gecenin konseptine en çok uyan isim Gwendoline Christie oldu. Ateş ve duman desenli elbisesiyle oldukça ilgi çekiciydi. Iris van Herpen imzalı elbisesiyle gecenin en tarz isimlerinden olmayı başardı.


Maisie Williams 

Maisie Williams, Miu Miu koleksiyonundan bir elbiseyle boy gösterdi. Dizinin Arya’sı mor saçlarıyla gecede boy gösterdi.

Seçilen Ürünler

                                         


Emilia Clarke

Emilia Clarke galaya Valentino‘nun 2019 Sonbahar Kış koleksiyonundan bir elbise ile katıldı. Koyu tonlarda seçtiği rujuyla dudaklarını ön plana çıkaran bir makyaj seçimi yapan namıdiğer ejderhaların annesi oldukça havalı bir görünüme sahipti.

Seçilen Ürünler

                                                   


Jasan Momoa

Seçilen Ürünler

                                   


Sophie Turner

Louis Vuitton tasarımı elbisesiyle gecenin en beğenilen isimleri arasında yer alan Turner, beline tam oturan korsesi ve bilekten bağlanan, zarif topuklu ayakkabısıyla çok hoş görüyordu. Fakat Louis Vuitton elbisenin boyu daha uzun olsaydı böyle bir gece için daha doğru olabilirdi.

Seçilen Ürünler

                                       


Carice Van Houten

Sezonun trend rengi beyazı zarif elbisesinde tercih eden Carice Van Houten gecenin en şık isimlerinden oldu. Hafif makyajıyla da tercihini doğallıktan yana kullandığını gösterdi.

Seçilen Ürünler

                      


Sibel Kekilli


Nikolaj Coster – Waldau

Seçilen Ürünler

               


Nathalie Emmanuel

Nathalie Emmanuel, galaya Ermanno Scervino imzalı elbisesiyle katıldı.


Charles Dance

Seçilen Ürünler

                                     


Jack Gleeson


Sean Bean


Natalie Dormer

Natalie Dormer, Giorgio Armani imzalı tek omuzlu siyah elbisesiyle asil ve çekici bir görünüm elde ederek kırmızı halının hakkını veren isimler arasında başlarda yer almayı başardı.


Alfie Allen


Liam Cunningham

Isaac Hempstead – Wright

Pilou Asbaek


Rory McCann


George R. R Martin


John Bradley


 

Leave A Reply

Navigate