Sonbahar ve Kışın En Favori Taytları: 2020

Herkese yeniden merhaba!:)

Havaların soğumasıyla, özellikle bu hafta, eteklerimizin ve şortlarımızın yerini pantolon ve taytlara bırakmaya başladık. Spor yapmak artık daha keyifli çünkü hareket etmenin içimizi ısıtmasını ve verdiği enerjiyi hepimiz çok seviyoruz. Peki, hangi tür taytları günlük hayatta, hangi tür taytları sporda giymeliyiz? Doğruyu söylemek gerekirse, hepsini istediğiniz her yerde giyebilirsiniz! Önemli olan tek şey bu ayrımlara takılmadan, kendinizi içinde en iyi hissettiğiniz kıyafetleri bulmak. Sadece taytların ve kumaşlarının püf noktalarını bilerek ve vücudumuzu tanıyarak seçimlerimizi yaparsak, kendimizi iyi hissetmeyi de beraberinde getirebiliriz.

 

Esnek Taytlar

İlk tayt önerimiz spor yaparken çok rahat edeceğinizi düşündüğümüz esneyebilen yapısı olan taytlar. Yüksek kemerli taytlar günlük hayatınızda da karın bölgesini kapatarak vücudunuzun şeklini kum saati şeklinde göstermeye oldukça yatkın. Bu taytları kısa spor sütyenleri dışında bir pazar günü bir crop sweatshirt ile kahvaltıya giderken de severek kullanabilirsiniz.

Yüksek belli ve parlak taytlar

Yüksek belli ve parlak taytlar, son yıllarda çoğumuzun günlük hayatının vazgeçilmezi. Soğuk günler yaklaştığı için bileğe gelen uzun modelleri kullanmak daha akıllıca olacaktır. Düz renk kazak ve koyu renkli spor ayakkabılarla, desenli tayt modellerini birleştirip herkesten farklı olabilirsiniz. Desenli taytlara dair en önemli püf nokta, toparlayıcı modelleri tercih etmenizdir.

 

Son olarak kış diyince aklımıza ilk gelen, kayak sporundan bir kombin önerisiyle bitirelim. Parlak taytlar kışa ve kara çok yakışıyor! İçinde rahat etmenizin en önemli olduğu bu spor dalında, şık görünmeyi de aynı anda sağlamak renkli ve parlak kumaşından dolayı hiç zor değil.

Taytlarda kısa süre geçerli %55’e varan indirimler için linke tıklayın: https://www.lidyana.com/lidyana-ozel-markalari

Leave A Reply

Navigate