Tatil Bavulu

Bayram tatili kapıda ve hepimiz bu uzun tatilin tadını doyasıya çıkarmak için planlarımızı yapmaya başladık. Tatil uzun olsa da tatil bavulumuzun bizi yormayacak kadar minimal olması rahat bir yolculuk geçirebilmemiz açısından son derece önemli olduğundan, sizler için dünyanın dört bir yanındaki en güzel plajlardan ilham alarak tatil bavulları hazırladık.


Alaçatı, Türkiye

Düşündüğümüzde bile içimizin enerji ile dolmasına sebep olan Alaçatı’ yı bir de yaşarken düşünün. Rüzgar sörfüne elverişli plajları ile ünlü olan Alaçatı ziyaretinizde yanınızda mutlaka sörf mayolarınızı bulundurmanızı öneririz. Akşam olunca ayrı bir güzel olan Alaçatın’ ın taş sokakları için sandaletlerimiz olmazsa olmazımız.

ÜRÜNLER
DUSKII Mayo / PAPARY Güneş Gözlüğü / LİDYANA Şapka / TWELV12 Sırt Çantası / LANCASTER Güneş Bakım Ürünü / TOMMY HILFIGER Sandalet


Phuket Adası, Tayland


Güneyin incisi Tayland’ın en büyük adası, ülkenin en güzel kumlarına sahip Phuket… Andaman denizi ve Hint Okyanusu ile çevrelenen adanın her yeri ayrı bir tropikal cennet niteliğindedir. Eğer tatil için tercihiniz buram buram egzotizm kokan Phuket ise kombindeki ürünler ile Phuketin doğal bir parçası olmanız mümkün!

ÜRÜNLER
OYE Bikini / SUNDAY SOMEWHERE Güneş Gözlüğü / LİDYANA Şapka / AYYILDIZ BEACHWEAR Plaj Çantası / LANCOME Güneş Bakım Ürünü VEPA’62 Sandalet


Playa Pilar, Küba

Kristof Kolomb’un “İnsan gözünün görebileceği en güzel yer” dediği Küba bugün kuşkusuz dünyanın en fazla merak uyandıran ülkelerinden biri. İnsanı büyüleyen ve içine çeken egzotik ve tropikal yapısı kuşkusuz ki kombinlerimize de yansıyacak.

ÜRÜNLER
UTIN Bikini / LE SPECS Güneş Gözlüğü / OZZ HATS Şapka / SUKHA Çanta / LANCHESTER Güneş Bakım Ürünü / CABANI Sandalet


Navagio Körfezi, Yunanistan


Beyaz plajlar, mavinin en güzel tonları ve deniz kaplumbağaları! Mavi ve beyazın olağanüstü birleşiminden oluşan Navagio Körfezi için tatil bavulumuzda bu iki renkten başka renk kullanmamız neredeyse imkasız gibi.

ÜRÜNLER
NUR KARAATA Mayo / SUNDAY SOMEWHERE Güneş Gözlüğü / OZZ HATS Şapka / MISS BEANIE Havlu SHISEIDO Güneş Bakım Ürünü / DESA Sandalet


DAHA FAZLA PLAJ ÜRÜNÜ

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate