Temmuz Ayı Burç Yorumları

Hayatta bazı zorlukları aşmaya çalışırken yıldızlardan yardım almaktan daha doğal ne olabilir? Temmuz ayı burç yorumları ile yıldızlara soruyoruz. Yeni bir seyahat planın mı var, bu aralar canın mı sıkkın? İş hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler mi var? Aceleci davranma. Bakalım gezegenler kafanı karıştıran durumlar hakkında sana ne söyleyecek?

YENGEÇ

İşleri kitabına göre yapmayı sevdiğini biliyoruz Yengeç ama 1 Temmuz’daki retro gerilemesi maceracı yanını ön plana çıkaracak demedi deme. Hazır bu değişiklikten faydalanıp biraz spontane takılabilirsin. Burcunla aynı bölgedeki Neptün birkaç gün sonra Jüpiter ile garip bir konuma geldiğinde, hafta sonu fazla aktivitede bulunduğun biraz da harcamanın ucunu kaçırdığını anlayacaksın ama senin gibi bir ev kuşunun evde oturup düzeltemeyeceği şey yok! Ayın 5’inde hayatında her şey tam oturmuş olsun istemeye başlayabilirsin çünkü cesur Merkür ve aşırı uç Mars, güneş ve yeni ay hepsi birden para evinde! Ağır çalışmanın meyvelerini sonunda yiyebileceksin gibi görünüyor. Ayın 9’undaki Oğlak burcu dolunayında, bir yakın arkadaşın ya da iş arkadaşınla maddi anlamda bir iş birliğine girebilirsin ama Venüs 31 Temmuz’da senin burcunda, bu tarihte bir numara olmaya çalış, arkada kalan değil!

Kendini Şımart

Evcimen bir kişiliğe sahip Yengeç burçları için önerimiz Marble & Etc’dan bu şık mermer servis tabağı!

Satın almak için tıkla

 


ASLAN

Muhteşem görünmeye bayıldığını biliyoruz Aslan peki gardırobunda durumlar nasıl? Retro gerilemesi sekizinci evine girdiğinde dolabındaki nuh nebiden kalma birkaç parçayı alıp götürecek sen de bahaneyle artık tedavülden kalkmış kıyafetlerini ayıklamaya başlayabilirsin. 8 Temmuz’da, iletişim evindeki Jüpiter ile sırlarını sakladığın evindeki Neptün arasındaki küçük sürtüşme düşünmeden konuşacağın bazı olaylar yaratabilir, dikkatli olmakta fayda var. Şanslısın ki ayın 5’inden itibaren Merkür senin burcunda gerçek duygularını kolaylıkla ifade edebilmene yardımcı olacaktır. Temmuz’da güçlü bir Oğlak dolunayı günlük alışkanlıklar evinde, yani uzun zamandır bırakmayı istediğin kötü bir alışkanlığın varsa ona hoşçakal demek için daha uygun bir zaman olamaz. Özellikle ayın 20’sinden sonra yıldızlar senin tarafında! Eğer bu avantajını sıkı çalışmayla perçinlersen ay bitmeden ciddi bir yol katedeceksin. Yolun açık olsun Aslan!

Kendini Şımart

Haziran ayı boyunca dolap temizliği ile meşgul olacak Aslanlar için önerimiz biraz güncelleme! Mesela şık ve trend bir elbise dolabına yeni bir soluk katabilir.

Satın almak için tıkla

 


BAŞAK

Duyguların söz konusu olduğunda biraz ketum olduğunu hepimiz biliyoruz Başak yalnız 1 Temmuz’da retro gerilemesi iletişim evine girdiğinde duygularını açığa çıkartıyorsun. Jüpiter Neptün’le iş birliği yaptığında kişisel görüşlerinle sevdiklerinin düşündükleri arasında küçük bir çatışma yaşanabilir, ama bu durumun seni yenmesine izin verme! Bunun yerine sezgilerine güven. Egemen gezegenin Merkür aynı tarihlerde on ikinci evinde olacak ve uzun süre oralarda takılacak gibi görünüyor. Ayın 9’undaki Oğlak burcunun dolunayında modun yükselmeye başlıyor ve eğlendiğin ortamlar ya da insanlar hakkında ciddi düşüncelere girmene sebep oluyor. Daha sonra ayın 23’ünde, Aslan yeni ayı, ruhsal açıdan seni iyi anlamda yokluyor. Eve kapanıp bir beş dakika bile iç sesine yoğunlaşsan, hayatında büyük bir kapanışa karar verebilirsin. Merkür ayın 25’inde burç evine girene kadar kendinle ilgili büyük değişim kararları almaya başlamış olacaksın bile!

Kendini Şımart

Haziran ayında evde oturup içsel yolculuklara çıkacak olan Başaklar için önerimiz, derin düşüncelerine dalarken yakabilecekleri loş ışıklı bu harika lamba!

 

Satın almak için tıkla

 


TERAZİ

Chiron gerilemesi 1 Temmuz’da başladığında, rutinindeki küçük değişimler seni biraz rahatsız hissettirebilir. Duygusal dalgalanmaları göz ardı etme hatta hissettiklerin kötü ya da iyi olsun fark etmez kökenine in ve neden böyle hissettiğini bulmaya çalış. Zaten egemen gezegenin Venüs cesur dokuzuncu evine girdiğinde birkaç güne kalmadan toparlanacaksın ve yepyeni bir şeyler deneyeceksin. Jupiter’in Neptünle girdiği tuhaf işbirliği seni aldığın kararlar konusunda şüpheye düşürecek ama yılma Terazi iç güdülerine güven ve seni nereye götürürse götürsün maceraya atıl! Ayın 9’undaki yoğun Oğlak yeni ayı, temellerini biraz sarsabilir ama bazen değişiklik en güzelidir unutma! Kendini yeni bir apartman dairesi bakarken ya da yeni bir düşünce yapısı hali içerisinde bulabilirsin neyse ki 23 Temmuz’da Aslan yeni ayı arkadaşlarını duygusal destek için yolluyor. Biraz daha dayan çünkü Venüs profesyonel hayat evinde ve sana heyecan verici bir Ağustos’un müjdesini veriyor. Övgüler yolda, bu yüzden sonuna kadar dayana Terazi!

Kendini Şımart

Temmuz ayını yeniliklere açık bir şekilde geçirecek olan Terazilere önerimiz ıvır zıvırlarını toplayabileceği şık bir kutu!

Satın almak için tıkla


AKREP

Zodyak’ın en kararlı ve dikkatli burcu olarak Akrepler yaptıkları şeylere inanılmaz odaklanıyorlar. Chiron gerilemesi 1 Temmuz’da başladığında, bu retro gerilemesinin ne için olduğunu hatırlamaya çalış Akrep çünkü başta korkutucu gelse de arada bir de olsa hayallere dalmak çok güzeldir. 2 Temmuzda 2 yönetici gezegenin Mars ve Plüto kendini ifade etme evinde karşı karşıya geliyorlar. Neyse ki, Jüpiter 5 Temmuz’da Neptün’le gergin bir uyum içinde. 9 Temmuz’da güçlü bir Oğlak dolunayı geliyor ve kilitli kapılarını açıyor, içini dökmek, ağzına geleni söylemek için harika zamanlar! Ayrıca bu gün sanata ve yazmaya yatkın bünyeler için çok verimli geçecek. Güneş aynı gün Pluto’yla karşı karşıya, bu nedenle kendine olan inancın büyük bir şekilde test edilecek. Kendine güven, çünkü buna ihtiyacın olacak. İç dünyanda yaptığın bütün tamir işleri ay sonuna doğru meyvelerini vermeye başlıyor ve tahmin et ne oluyor? Ayın sonunda parlamaya başlıyorsun bile!

Kendini Şımart

Kendisi hakkında düşüncelere dalacak olan Akrepler için önerimiz bu düşüncelerini aktarabileceği eğlenceli ve şık bir defter!

Satın almak için tıkla


YAY

Dışa dönük kişiliğinle sen her an gülmeye hazırsın Yay bunu biliyoruz fakat Chiron gerilemesi atın 12inde seni omuzundan dürttüğünde duygusal olarak bazı sıkıntılar yaşayabilirsin. Yönetici gezegenin Jüpiter ve Neptün ayın 5’inde iş birliği içerisinde, kendini hazırla, ya bir arkadaşınla buluş ya terapistini ara çünkü anlatman gereken şeyler çok birikmiş. Başlarda kendini açmakta zorlanacaksın ama gör bak sonrasındaki rahatlık sana çok iyi gelecek. Ayın 9’undaki Oğlak dolunayı, mali açıdan tekrar bir düzene girmene yardımcı olacak, hadi itiraf et harcamalar konusunda son zamanlarda ipin ucu biraz kaçmıştı. Yeni bir iş fırsatı, freelance bir iş ya da farklı bir gelir kaynağı… Yaşamını büyük derecede değiştirecek, hedeflerine seni daha da yaklaştıracak gelişmelere kendini hazırla. Venüs 18 Temmuz’da Jüpiter ile senkronize olana dek hayatında hiç görmediğin kadar destek göreceksin. Arkadaşlar ve sevdiklerin hayatındaki en değerli şeyler ve kendini her iki yönden de hiç bu kadar zengin hissetmemiştin! Ay, heyecanlı bir Aslan dolunayının keşif evine gelmesi ile noktalanıyor. Burcundaki Satürn birkaç yıldır hayattaki yolunla ilgili sana bazı görüşler kazandırmış olabilir ama bu görüşler daha da genişliyor ve çoğalıyor. Ne görüyorsun Yay? Kendi yolunu seç!

Kendini Şımart

Paracıkların yağdığı bir ay geçirecek olan Yay burcuna bu güzel günleri hatırlatması için zamansız bir aksesuar satın almasını öneriyoruz!

Satın almak için tıkla


OĞLAK

Chiron gerilemesi kendini ifade etme sektörüne dokunduğunda, belirli şekilde yazmanın, konuşmanın ve bir şeyler yaratmanın sana göre olmadığını anlayacaksın ama panik yapma Oğlak bu iyi bir şey! Kızgın Mars 2 Temmuz’da Pluto ile karşı karşıya bu yüzden bu konuda alacağın karar ne olursa olsun yakın bir arkadaşınla küçük sürtüşmeler yaşayabilirsin. Şanslısın, kariyer bölgendeki Jüpiter’den 5 Temmuz’da Neptün’e bir geçiş olacak ve bu geçiş, profesyonel hayatında büyük olayların habercisi. Birkaç gün sonra burcundaki dolunay, 2017 yılında ne kadar büyüdüğünle ilgili bir ilerleme raporu sunabilir. Çok yol katettin ama daha önünde aşman gereken dağlar var o yüzden burcunun sembolü oğlaklar gibi inadından bir şey kaybetme ve o dağları aşmaya bak! Aynı gün güneş Plüto ile karşı kaşıya bu nedenle bu yeni bakış açın yüzünden iş ya da romantik ilişkilerinde zorluklar yaşayabilirsin. Bu zorluklar karşısında yapman gereken tek şey, iki tarafın da hırslı olduğu konulara yoğunlaşmak. Sonunda ayın 23’ünde Aslan yeni ayı senin tarafında! Çok çalıştığını biliyoruz oğlak lütfen bu son haftayı bolca eğlenerek geçir.

Kendini Şımart

Temmuz ayı boyunca biraz zor zamanlar yaşayacak olan Oğlaklar için hediye önerimiz motivasyon dolu bir tshirt!

Satın almak için tıkla


KOVA

Bu ay senin için aşırı yoğun geçecek kova bu yüzden o buz gibi soğuk tutumuna ihtiyacımız var. Ayın 1’inde retro gerilemesi ile birlikte finansal ve kişisel değerlerinle ilgili bazı sorunlar gün yüzüne çıkacak. Bu problemlere odaklanmak yerine güçlü ve zayıf yönlerinin muhakemesini yap ve bu özelliklerinin altında neler yatıyor iyice irdele. Merkür ayın 4’ünde yönetici gezegenin Uranüs’e meydan okuyor, bu gelişme asla beklemediğin bir tatilin habercisi olabilir. Hiçbir şey değilse bile, günlük rutininide bir değişikliğe yol açacaktır. 9 Temmuz’daki Oğlak dolunayı, bir sonraki büyük ve yaratıcı fikrin aklına dolmasına sebep olacak. Daha sonra ayın 20’si ve 24’ündeki yeni ay ilişki evinde olduğundan hem meydan okuyacağın hem de ilham alacağın bir insanla tanıştırabilir. Merkür 24 Temmuz’da Uranüs’le haşır neşirken siz de birbirinizin düşüncelerini okumaya başlayacaksınız bile!

Kendini Şımart

Zihnini yaratıcı fikirlerle dolduracak olan kova burçları için önerimiz yine çok yaratıcı bir tasarım olan bu renkli ve el örgüsü çanta!

Satın almak için tıkla

 


BALIK

1 Temmuz’daki burcundaki Chiron gerilemesi, hem fiziksel hem de manevi olarak iyileşmeye ihtiyaç duyan hassas noktalarına dikkat çekiyor Balık! İster bir bardak içerisinde olsun ister kocaman ve engin bir denizde, su senin için en büyük iyileştirici güç bunu aklından çıkartma! Güzel ve uzun bir banyo ya da göl kenarında küçük bir tatil… Bu aralar tek ihtiyacın bu. Zaten küçük tatil kaçamakları ve su ile haşır neşir olamanı sağlayacak herhangi bir aktiviteye her zaman açıksın. Ayın 5’inde şanslı Jüpiter Neptün ile burç evinde işbirliği yapıyor yani yavaştan kendine gelmeye başlayacaksın. Ayın 9’undaki Oğlak dolunayı içinde kalan ve söylenmeyi bekleyen ne varsa açığa çıkartacak. Katartik bir konuşma, anlamlı bir tartışma ya da oturup ilham verici bir şeyler yazmak için bundan daha doğru bir zaman olamaz! Venüs ayın 17’sinde duygu evinde Neptün ile samimi oluyor yani bu zamanlar kendinde fazla paylaşımda bulunma ihtiyacı hissedebilirsin. İçini dökmek iyi gelecekse tamam ama kendine yüklenmek yerine duygularını daha yaratıcı bir şeye katalize edebilirsin. Maceraperest Mars’ın yeni ayı seni yeni bir beslenme ya da egzersiz rutinine ikna edebilir ama yılma ve yarıda bırakma, göreceksin bir süre sonra kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Kendini Şımart

Suya hasret balık burçları için bu yaki önerimiz işlevsel bir pareo/peştemal!

Satın almak için tıkla


KOÇ

Defterleri ve kalemleri hazırla Koç çünkü bu ay senin için inanılmaz yaratıcı geçecek! Ayın 1’indeki retro gerilemesi bilinçaltından biraz yaratıcılık kıvılcımı yollayabilir ya da sana biraz daha duygusal destek sağlayabilir. Birkaç gün sonra, Jüpiter ortaklık evinde Neptün ile tuhaf bir diyologa giriyor o günlerde kendinle ilgili çok fazla bir şey anlatmamaya dikkat et! 9 Temmuz’daki Oğlak dolunayı, kariyerinde ilerleme kaydetmen için sana bir fırsat sunacak fakat buna uyum sağlamak için öncelikle özel hayatında bazı değişikliklere gitmek durumunda kalabilirsin. Şanslısın ki yönetici gezegenin Mars, birkaç hafta sonra eğlence evine giriyor ve yeni ay da ona eşlik ediyor. Yani temel olarak sevgili Koç ne kadar ekmek o kadar köfte! Çalışmayı aksatma ki eğlence için de zamanın kalsın!

Kendini Şımart

Ay boyunca iyi çalışıp Temmuz’un son günlerini eğlenceye ayıracak koçlar için önerimiz cool bir hoparlör!

Satın almak için tıkla


BOĞA

Arkadaşlık ilişkilerin nasıl gidiyor Boğa? Retro gerilemesi arkadaşlık evine girdiğinde bazı sosyal ilişkilerinin üzerinden geçme zamanı geldiğini anlayacaksın. Şanslısın, Venüs ayın 4’ünde İkizler burcunda sen de böylelikle dışarı çıkıp yeni bir grup insanla sosyalleşebileceksin. Sadece birileriyle tartışmaya girmeden önce bir kez daha düşün. Oğlak dolunayı geldiğinde sosyal açıdan her şey sütliman olacak. Acaba artık konfor bölgenden çıkıp uzun bir tatil planı mı yapsan? 23 Temmuz’daki Aslan yeni ayı altında tam olarak ev senin için ne ifade ediyor anlayacaksın. Venüs ertesi hafta Yengeç burcuna girdiğinde biraz dışarı çık ve etrafı keşfet. Kimle karşılaşacağını asla bilemezsin Boğa, biraz hareket lütfen!

Kendini Şımart

Boğaları hayırılısı ile bu ay evden çıkartabileceğiz. Yeni keşifler yapmasında yardımcı olmak için Boğalara önerimiz eğlenceli bir seyahat kitabı!

Satın almak için tıkla


İKİZLER

Dış görünüşün hakkında genellikle fazla kafa yoruyorsun İkizler ama ayın 1’indeki retro gerilemesi iş hayatı bölgende olduğundan sana diğer insanların senin hakkında ne düşündüğü hakkında bazı sorular sorduracak. Aynı bölgedeki Neptün, birkaç gün sonra Jüpiter’i yaratıcılık alanına sokuyor, iş gardırobunda bazı değişikliklere gitme zamanı gelmiş olabilir, ilk başta bu değişiklik gözüne garip gelse de alışırsın, biliyorsun. 4 Temmuz’dan itibaren Venüs senin burcunda yani herkesin göz bebeği olacaksın. Bu durumdan en karlı biçimde yararlanabilmek adına estetik açıdan ince ayarlar yapmayı ihmal etme. Yönetici gezegenin Merkür, iletişim evinde olduğundan her zamankinden daha da konuşkan olacaksın. Oğlak dolunayında yazı yazarak ya da konuşarak bu değişikliğin ekmeğini yemeyi ihmal etme! Kim bilir bu konuşkanlık belki de sana daha büyük kapılar açacaktır. Ayın 23’ündeki Mars Yeni ayı bu yaratıcı yanını daha da pekiştirecek. Bir köşeye çekilip potansiyelini daha yararlı kullanma adına düşüncelere dalma zamanı! Burç evindeki Merkür senden biraz daha rahatlama ve soluklanma bekliyor İkizler ama haline şükret daha kötü şeyler de olabilirdi!

Kendini Şımart

Ofis gardırobuna güncelleme yapacak olan İkizler için önerimiz şık ama casual görünümünden ödün vermeyen bir gömlek!

Satın almak için tıkla

Leave A Reply

Navigate