Trend Alarmı: Desenli Şal

Aksesuar trendleri çok hızlı değişse de bazı trendleri o kadar seviyoruz ki belirli aralıklarla gardırobumuzun baş tacı etmeyi ihmal etmiyoruz! Desenli şal ve bandana modelleri de bu süreklilik içerisinde şık şık başvurduğumuz aksesuarlar. Kıyafetiniz fazla mı sade takın boynunuza desenli bir şal herkesten farklı olun! Yaz geldi ve pareoya mı ihtiyacınız var? Dolayın belinize en renkli fularınızı gününüze devam edin! Pek çok kullanım alanı sunan bu muhteşem aksesuarlar, sıkıcı günlerin hayat kurtarıcısı olmaya bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. İşte sizin için seçtiğimiz en şık şal ve fular modelleri:

Trend Alarmı: Desenli Şal

Grafik desenli baskılar uzun zamandır severek takip ettiğimiz bir modayken şimdi de şal ve fular modellerinde karşımızda! Tukutukum’un soft renkler ağırlıklı bu harika şallarını dolabınızdaki her parçayla kombinleyebilirsiniz.

Editörün Seçimleri:

1. TUKUTUKUM Rio Bandana⎜2. TUKUTUKUM Honolulu Bandana ⎜3. TUKUTUKUM Miami Bandana

Welcome to jungle! Ağaç yaprakları, kaktüsler, rengarenk kuşlar şal modasında en çok rastladığımız desenler arasında. Yıllardır alıştığımız sıradan şal tasarımlarından sıkıldıysanız biraz daha doğanın renklerini taşıyan modellere göz atmakta fayda var.

Editörün Seçimleri:

1. LİDYANA COLLECTION Anchor Lacivert Şal⎜2. LİDYANA COLLECTION Parrot Yeşil Şal ⎜3. LİDYANA COLLECTION Daniela Çok Renkli Şal

Tukutukum’un farklı tasarımlarına biraz dikkat ettiğinizde farklı farklı çizimlerin bir araya gelmesiyle muhteşem bir uyum ortaya çıkıyor. Bu tarz kare şal modellerinin kullanım alanı da çok fazla. Boynunuza, kafanıza, bileğinize hatta süs olarak çantanıza bağlayabilirsiniz!

Editörün Seçimleri:

1. TUKUTUKUM Luv Bandana⎜2. TUKUTUKUM Unicorn Fular ⎜3. TUKUTUKUM Cheat Bandana

Kocaman fularlara bayılıyoruz çünkü fazlasıyla işlevsel parçaların başında geliyorlar. Yaz ayında pareo olarak kullanabileceğiniz bu muhteşem fularları farklı bağlama teknikleri ile bluz, etek, çanta olarak da kullanabilirsiniz.

Editörün Seçimleri:

1. TUKUTUKUM Kiss Fular⎜2. TUKUTUKUM Banana Fular ⎜3. TUKUTUKUM Sarrow Fular

 

TREND ALARMI: ÇİZGİLİ PARÇALAR

ŞAL BAĞLAMA TEKNİKLERİ

DAHA FAZLA ŞAL, FULAR ÜRÜNÜ

 

1 Comment

  1. Pingback: Ayın Rengi: Kırmızının 50 Tonu - Number L

Leave A Reply

Navigate