Trend Alarmı: Halka Küpe

Trend Alarmı: Halka Küpe

Modayı seven her kadının vazgeçemediği aksesuar olan küpeler, her sezon boyut ve şekil değiştirse de bazı parçalar zamansız ve yerini yıllardır koruyorlar. 90’lı yılların kilit parçalarından, Jennifer Lopez, Britney Spears gibi ünlülerin neredeyse yatarken bile çıkartmadıkları halka küpeler, bu sezon daha minimal ve farklı. Büyük ve karakterli halka küpelerin yanı sıra, bebeklik fotoğraflarımızdan aşina olduğumuz küçük halka küpeler de bu sezon oldukça revaçta. Earcuff, septum piercing ve choker gibi trendlerle de çok yakışan halka küpelerden mutlaka sizin tarzınıza uygun olanı çıkacaktır. 

1. Büyük Boy Halka Küpeler

Çoğu J.Lo klibinde rastlayabileceğiniz, bir dönem her popçunun kulağında gördüğümüz büyük formdaki halka küpelerin geçmişten farkı artık tek tip değil çok çeşitli olmaları. İster minimal ister maksimal bir görünümden hoşlanıyor olun, beklentilerinizi karşılayacak büyüklükte bir halka küpe mutlaka bulacaksınız.

1. BATYA KEBUDİ Küpe⎜2. LİDYANA ACCESORIES Küpe⎜3. AIDA PEKİN Küpe⎜4. MERAL SAATÇİ Küpe

2. Küçük Boy Halka Küpeler

İlk kez kulağımızı deldirdiğimizde taktığımız küpelerin tekrar moda olacağını kim bilebilirdi ki! Küçük halka küpeler hem tek olarak hem de tamamlayıcı bir unsur olarak sıkça kullanılır oldu. Bizde size bir stil tavsiyesi: Büyük boy halka küpenizi taktıktan sonra kulağınızda başka delikler ya da piercing’ler varsa buralara da küçük halka küpelerinizi takıp uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

1. ZECKİE BY ZEKİYE KOÇARSLAN Küpe⎜2. LUCKY CULTURE Küpe⎜3. BENDİS Küpe⎜4. MİKLAN İSTANBUL Küpe

3. Karakteristik Halka Küpeler

Stiline biraz karakter ve hareket katmak isteyenler buraya! Sade modelleri tercih etmeyi sevmiyorsanız halka küpeyi farklı formlarda stilinize katabilirsiniz. Yalnız bu küpeleri takarken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Biraz dikkat çekici bir modeli beğendiyseniz omuzunuzdan yukarısında dikkat çekici başka bir aksesuara yer vermeyin. Büyük bir gözlük ya da fazla dikkat çekici bir makyaj karakteristik küpelerinizle bir araya geldiğinde göz yorabilir.

1. AİDA PEKİN Küpe⎜2. BATYA KEBUDİ Küpe⎜3. MİKLAN İSTANBUL Küpe⎜4. AİDA PEKİN Küpe

DAHA FAZLA HALKA KÜPE MODELİ

3 Comments

  1. Pingback: Bu 6 Parçayı Atmayın, Sonra Pişman Olursunuz - Number L

  2. Pingback: Trend Alarmı: Büyük Küpe Modelleri - Number L

  3. Pingback: Trend Alarmı: İnci Takı Modelleri - Number L

Leave A Reply

Navigate