TREND VE ŞIK KIŞ KOMBİNLERİ

Herkese merhaba!

Eğer siz de bizler gibi kışın, sizi hem sıcak tutacak hem de şık hissettirecek giysiler bulmakta zorlanıyorsanız, şimdi vereceğimiz kombin önerileri tam size göre. 2021 hayallerinizde, tarzınızda minik değişiklikler yaratmak ve kombinlerinizi sıradanlıktan çıkarmak yer alabilir. Bunun için en doğru yol, tasarım parçalar seçmektir. Gardrobunuza bu parçaları ekleyerek, kendinizi her gün iyi giyinmiş hissedeceksiniz. Sürdürülebilir modayı desteklemeye ve dolabınızı çoğunlukla klasik renklerde oluşturmayı da unutmayın!:)

İlk önerimiz kadınlar için siyah ağırlıklı ve natürel tonlardan oluşan, oldukça rahat ama kendinizi içinde güzel ve şık hissedeceğiniz bir kombin! Nocturne’ un zamansız renkleri, Nebahat Çehre’nin eşsiz tasarımı parlak siyah mont ile birleşiyor. Trendleri yakından takip edenlerin favorisi bel çantası ve postallarla tamamlanıyor. En önemlisi de sizi hem üşümekten koruyacak, hem de renk katacak Barbour fuları unutmayın!

Ürünler :

 

Erkekler için klasiklikten kaçmadan, siyah ve kotun inanılmaz uyumunu kullanarak bir kombin hazırladık. Arada gri tonlarını da boğmamak adına ihmal etmedik. Rahat, modern ve oldukça spor The North Face botları, sıradanlıktan biraz da uzaklaşmak adına klasik bir şapkayla birleştirdik. Son olarak küçük bir dokunuşu unutmayın, Lacoste atkınızla sıcacık bir gün geçirin.

Ürünler:

Okuduğunuz için teşekkürler!

 

Leave A Reply

Navigate