Ünlü Aşıkların Stilleri: Serenay Sarıkaya, Kerem Bursin Çifti

Bu aydan itibaren sevdiğimiz ünlü çiftlerin stilini mercek altına alma kararı aldık! Yalnızca gündemde olan çiftlerimiz değil Johnny Depp Winona Ryder gibi bir dönemin efsanesi olmuş, hala hayranlarının ayrıldıkları için yas tuttuğu çiftleri de masaya yatıracağız. Ama önce gündemin en popüler ve kıskanılan çiftinden başlayalım: Serenay Sarıkaya, Kerem Bursin!

Serenay Sarıkaya dizilerde ve gündelik hayatında yaptığı makyajdan kıyafet seçimlerine genç kızlar için bir moda ikonu olurken, Kerem Bursin jean’leri, deri ceketleri ve tişörtleriyle özlemini çektiğimiz havalı ve cool erkeği Türkiye’ye başarıyla kazandırıyor. Gündelik hayatında kot çeketleri, mini etekleri, detaylarla bezeli bohem elbiseleri başarıyla taşıyan Serenay Sarıkaya, abiye elbise modelleri ile gece davetlerinde çok daha feminen bir tarzla karşımıza çıkıyor. Siz de Serenay Sarıkaya’nın ve Kerem Bursin’in tarzını yakalamak isterseniz önerilerimize göz gezdirin. 

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin’in tarzından ilham alın ve muhteşem çift uyumunu sizde yakalayın!

Sokak Stili

Hayat her zaman dizilerdeki kadar parıltılı ve güzel olmuyor elbette. Biz de zaten ünlülerimizi her halleriyle seviyoruz. Kendi stillerini daha net gözlemleyebileceğimiz en önemli yer sokak! Bakalım bu ikili dışarıya çıkarken gündelik yaşamlarında ne tarz kıyafetleri tercih ediyorlar.

Serenay Sarıkaya’nın Sokak Stili

Günlük hayatında sade ve özenli giyimiyle dikkat çeken yıldız, spor şıklığı en cool biçimde kullananlardan.Yazın pastel tondaki renklerle görmeye alışık olduğumuz ünlü oyuncu kışın soğunu ise  botlar, jeanler, deri ceketler, oversize kazaklar, bereler ve sweatshirt’lerden oluşan cool kombinlerle karşılıyor.

İlham Al

     

     

1. FINEAPPLE  Püskül Detaylı Mor Ceket ⎜2. NEW ERA Bere⎜ 3. İLVİ Bot⎜ 4. MAVİ  Pantolon


Kerem Bursin’in Sokak Stili

Gündelik hayatında cool tarzından asla ödün vermeyen, hayranlarının “the Bursin Tarzı” diye adlandırdığı stilini ünlü oyuncu verdiği bir röportajda şöyle özetliyor “Benim stilim ‘The Bursin tarzı’ son derece klasik ve çabasız aslında. 50’lere gönderme yapan bir stil: Blue jean, tişört, tişörtün üzerine de bir gömlek… Benim için V yakalı her türlü tişört iş yapar. Dekolte olmadan olmaz yani. Bir dekolte insanıyım. Ama bu iş de tamamen yakışmasıyla ilgili. Ben V yakalı bir tişörtün içinde rahat hissediyorum, o yüzden yakıştığını düşünüyorum. Zaten rahat bulduğum bir parçayla da kolay kolay vedalaşmam.”

İlham Al

      

1. MAVİ Pantolon ⎜2. NO SMOKİN Beyaz Tişört ⎜3. KENZO Spor Ayakkabı⎜4. DELFINCE Kolye


2. Gece Şıklığı

Serenay Sarıkaya’nın Gece Şıklığı

Gündelik stlinin aksine gece katıldığı davetlerde çok daha feminen parçalar seçen Serenay Sarıkaya seçtiği iddialı parçalarla her daim çok şık görünüyor.

  

1. LIDYANA COLLECTION Abiye Elbise⎜2. LESİLLE Topuklu Ayakkabı⎜3. TOPHILLS Küpe ⎜3. DIOR Su Geçirmez Göz Kalemi


Kerem Bursin’in Gece Şıklığı

Gündelik tarzının aksine gece katıldığı davetlerde genellikle smokin ya da takım elbise giyen ünlü oyuncu her daim çok klas ve şık görünüyor.

   

1. KRAVATİSTAN  Papyon⎜2. IAMNOTBASİC  Beyaz Gömlek⎜3. CABANİ Klasik Ayakkabı⎜3. BLUSH & MAX FINE JEWELERY Yüzük


4. Plaj Stili

Serenay Sarıkaya’nın Plaj Stili

Plaj şıklığıyla ve seçtiği mayo ve bikini modelleri ile deniz kenarında hep iddialı görünen Serenay Sarıkaya düzgün fiziği ve şık plaj seçimleriyle takdir topluyor. Sade ve minimal tasarım mayosunu aksesuarlarla hareketlendirerek plajda çabasız şıklığı kanıtlar nitelikte seçimler yapıyor.

   

1. NURKARAATA Mayo⎜2. LİDYANACOLLECTİON Şapka⎜3. RAYBAN Gözlük ⎜3. DARC EXCLUSIVE Büyük Halka Küpe


Kerem Bursin’in Plaj Şıklığı

Cool ve konformist tarzını yaz sezonunda da koruyan ünlü oyuncu plajlarda da cool ve rahat tarzıyla çok hoş görünüyor.

     

1. LACOSTE Mayo⎜2.. KENZO Loafer Ayakkabı⎜3. JACKJONES  Gömlek⎜4. EYE CONNECTION  Gözlük

 

DİZİ STİLİ: Fİ KIYAFETLERİ

DİZİ STİLİ: Fİ ERKEKLERİ

 

Leave A Reply

Navigate