Ünlülerin Tercihi 5 Popüler Parfüm

Koku, bazı zamanlarda çok güçlü bir hatırlatıcı olabiliyor. Üç yaz önce sıktığınız parfümü bugün tekrar kullandığınızda ya da bir yerden burnunuza çalındığında o yaz yaşadığınız güzel günlerin flashback’leri gözünüzde anında canlanabiliyor. Bazen de hatırlamak istemediğimiz insanları ya da zamanları anımsatabiliyor. Böylesine güçlü bir etkisi olan kokular, acaba bizi hatıralarımıza döndürmek dışında bir şeyler yapabilir mi? Örneğin çok sevdiğimiz bir ünlünün parfümünü kullandığımızda, kendimizi onun yerine koyup onun kadar güçlü, güzel, zengin, zeki hissedebilir miyiz? Parfümlerin bu görsel gücünden midir bilinmez, ünlülerin kullandığı parfümler her zaman için merak konusu olmuştur. Bir parfümden bu kadarını beklemek biraz aşırıya kaçmak olsa da biz size en popüler ünlülerin parfüm tercihlerini sunuyoruz. Hatırlatmadan da geçmeyelim Andy Warhol ne demiş? “Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak”


Emma Watson – DKNY Be Delicious

Hepimizin hayatına Hermonie karakteriyle dahil olan Emma Watson, çok küçük yaşta ünlü olmasına rağmen çizgisinden hiç ödün vermedi. Yalnızca oyunculuğuyla değil HeForShe gibi kadın erkek eşitliğini destekleyen bir kampanya başlatan aynı zamanda geçtiğimiz yıllarda Birleşmiş Milletler iyi niyet elçisi de olan Emma, her genç kızın örnek alabileceği tarzda bir oyuncu. Sen de bu güçlü kadından ilham almak istiyorsan belki de işe onun parfümünü deneyerek başlamalısın. Bir dene, bakalım kendini nasıl hissedeceksin.

DAHA FAZLA DKNY ÜRÜNÜ


Gwyneth Paltrow – Tom Ford Black Orchid

Tom Ford’un Black Orchid’i bir dönem ülkemizde o kadar popülerdi ki neredeyse limon kolonyası kadar rastladığımız bir kokuya dönüşmüştü. Ama Gwyneth Paltrow gibi güzelliğine ve bakımına düşkün, hatta bu güzellik ve bakım sırlarını bir internet sitesi aracılığıyla hayranlarıyla paylaşan ünlü bir oyuncu hala bu parfümü tercih ediyorsa bir sırrı var demektir. Parfüm seçimlerinde ağır notlalar sana cazip geliyorsa bu eşsiz kokuyu mutlaka dene.

DAHA FAZLA TOM FORD ÜRÜNÜ


Blake Lively – DKNY Be Delicious Fresh Blossom

Gossip Girl dizisiyle bir dönem hepimizin neredeyse idolü olmuş, dizi bittikten sonra da Ryan Reynolds ile olan evliliği ve muhteşem ailesiyle idolümüz olmaya devam etmiş olan Blake Lively’nin tercihi ise DKNY’ın ikonik parfümünün farklı bir versiyonu. Be Delicious’ın orjinali ne kadar günlük bir parfüm olsa da Fresh Blossom geceler için daha uygun. Önemli bir davete ya da bir arkadaşının düğününe katılacaksan hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsin.

DAHA FAZLA DKNY ÜRÜNÜ


Kim Kardashian – Michael by Michael Kors

İşte Kim Kardashian’dan beklenmeyecek sadelikte bir koku! Abartının kraliçesinden bebek plasentasından ya da 24k altından yapılma bir parfüm beklerdik ki bizi çok şaşırttı. Daha çok çiçeksi kokularla tazelik hissi veren Michael by Michael Kors, günün her saatinde rahatlıkla kullanabileceğin bir parfüm. Gözler sana dönsün, herkes parfümünü sorsun istiyorsan Michael by Michael Kors pek doğru bir tercih olmayabilir ama ihtiyacın olan sürdüğünde ağır yerine temizlenmiş hissedeceğin bir parfümse Michael by Michael Kors’a bir şans ver.

DAHA FAZLA MICHAEL KORS ÜRÜNÜ

 


Taylor Swift – Juicy Couture Viva La Juicy

Taylor Swift’in tercihi de günlük kokulardan yana. Juicy Couture Viva La Juicy, meyve notalarıyla çiçek notalarını bir arada sunan bir parfüm. Şekerli kokulardan hoşlanıyorsan bu parfüm senin için doğru bir seçim olabilir. High end bir marka olmasına rağmen uygun fiyatlı olan, ambalajıyla bir hediye paketini andıran Juicy Couture Viva La Juicy sayesinde pek çok iltifat alabilirsin bizden söylemesi.

DAHA FAZLA JUICY COUTURE ÜRÜNÜ

 


DAHA FAZLA PARFÜM ÜRÜNÜ

Leave A Reply

Navigate