Yaz İçin Hazırlıklar Başladı! ‘Spor Kombinler’

Kış biti. Bahara hızlı bir geçiş yaptık. Yaza çok az bir zaman kaldı. Spor salonları çoktan dolmaya başladı bile…

Spor salonunda egzersiz yaparken, ormanda koşarken, sahilde yürüyüşe çıkarken hem rahat hem de tarz olmak isteyebilirsiniz. Bu oldukça kolay. Çünkü 2019 yılının en trend parçalarından biri olan taytlarda seçenekler geçen yıllara oranla daha fazla artış gösterdi.

İnsanların bilinçlenmesiyle spora olan ilgi arttı. Bu artışla beraber de spor kıyafetler üzerine daha çok düşünülmeye ve daha değişik tasarımlar yapılmaya başlandı. Şimdi sizi hem rahat hissettirecek hem de stil sahibi olduğunuzu gösterecek parçalara beraber bakalım.

Önerilenler

               

1.Anais Margaux Paris Tayt       2. Izumi Sport Tayt        3. Jerf Tayt


Parlak taytlar bu sezonun en çok tercih edilen tayt modellerinden oldu. Bu taytlar sayesinde şıklık ve rahatlığı birlikte hissedebilirsiniz.

                  

  1.  Anais Margaux Paris Tayt   2. Anais Margaux Paris Tayt   3. Anais Margaux Paris Tayt


            

1. Jerf Tayt                                       2. Jerf Tayt                               3. Jerf Tayt

Tayt ve spor büstiyer takımları tercih ederek farklı ve dikkat çekici bir duruşa sahip olabilirsiniz. Tek renk olan ve üzerinde fazla detay bulundurmayan bu tayt-büstiyer kombinleriyle bir şeyleri birbirine uydurmaya çalışmadan, kısa zamanda hazırlanıp egzersizlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz


              

  1. Izumi Sport Büstiyer      2. Biondina Büstiyer                3. Roxy Büstiyer

Kendinden desenli ve farklı kesimleriyle spor büstiyerleri tercih edebilirsiniz. Eğer tercih ettiğiniz spor büstiyer fazla desenliyse seçtiğiniz diğer parçalarda sadelikten yana seçim yapmanız daha doğru bir tercih olacaktır.


            

1.Adidas Tayt                                       2. Jerf Tayt                                            3. Jerf Tayt

Desenli, çok renkli taytları seçerek tarz ve cool bir görünüm elde edebilirsiniz. Fakat bundan önce dikkat etmeniz gereken önemli iki nokta var.

Bunlardan biri desenli taytlar olası kusurlarınızı daha fazla göz önüne çıkartabilir. Bu yüzden bedeninizi tanımanız kıyafet seçimlerinizde size çok büyük kolaylık sağlayacaktır. Mesela iri bir kalçaya sahipseniz aşırı renkli ve desenli taytlar yerine daha sade parçalar seçerek estetik bir görüntü elde edebilirsiniz. Diğeri ise taytınızı kombinlerken seçeceğiniz parçalarda sadelikten yana seçim yapmanız olacaktır. 


 

       


Leave A Reply

Navigate