Yaz Trendleri 2018: Gardırobunda Yenilik Arayanlar Buraya!

Her mevsimin bir modası var bu tartışılmaz bir gerçek. Yaz aylarına girdiğimizden beri içimiz kıpır kıpır. Daha fazla uçuşan elbise, renkli takıiar, hasır çantalar görmek istiyoruz. Her yaz farklı bir trendin peşinden koşup, gardırobumuza yeni yeni parçalar eklemeye çalışıyor. Trendler iyi hoş da kafamızda hep aynı soru oluyor. nasıl kombinleyeceğiz? Bu yazın en hit trendlerini sen yorulma diye biz seçtik, bir güzel de kombinledik. Gel yaza damgasını vuracak kombin önerilerine birlikte göz atalım.

1. Beyaz, Beyaz ve Yine Beyaz!

Yazın gelmesi sokakta gördüğümüz beyaz kıyafetlerin artışından belli olur. Bu sezonun en hit modeli volanlı wrap elbiseleri sen de stiline uyarlamak istiyorsan beyaz olanını tercih etmelisin. Hazır yaz gelmişken canlı renkleri de kombinlere taşımadan olmaz. Pastel tonlarında ayakkabı ve çantanla elbisene daha soft bir hava katabilir, aynı elbiseyi daha gösterişli parçalarla geceye de uyarlayabilirsin.

Editörün Seçimleri

  

1. KEIKEI Elbise⎜2. RUE Topuklu Ayakkabı⎜3. MAERA DESIGN Clutch Çanta⎜4. QUAJE JEWELRY Halka Küpe

2. Ton Sür Ton Şıklığı!

Havalar sıcak olunca elin hep daha ince kıyafetlere, açık renk parçalara gidiyor farkındayız. Ton sür ton yani tek bir renk skalasının aynı tonlarında giyinmek, yaz için muhteşem bir alternatif olabilir. Senin için fazla sade bir görünümse dore, lame gibi detaylarla kıyafetini hareketlendirebilirsin!

Editörün Seçimleri

  

1. RUE Büstiyer⎜2. LIDYANA COLLECTION Pantolon⎜3. RUE Topuklu Ayakkabı⎜4. LARONE BY BENGARTISANS Clutch Çanta

3. Sporty Chic

Etekleri çok seviyoruz, yaz kış göymeye doyamıyoruz. Yıllardır başımız her sıkıştığında sığındığımız liman olan jean, bu sezon etek formunda sıkça karşımıza. Crop top’larla en yakın arkadaş olan jean eteğini, sezon trendi hasır çantalarla ve renkli gözlüklerle tamamlayabilirsin.

Editörün Seçimleri

  

1. RIBELLION Crop Atlet⎜2. BSL FASHION Jean Etek⎜3. ILQARA Bali Çanta⎜4. EYENECK Gözlük Aksesuarı

4. Desen Oyunu

Bazı parçalar vardır tek bakışta bütün kıyafetin hakkını verir. Çiçek desenli parçalar işte tam da bu gruba giriyor. Siyah rengini çok seviyor, yaz kış ondan vazgeçemiyorsan, siyah renkte kıyafetlerini desenlerle biraz yumuşatmaya ne dersin? Yaz sıcağında rahat hareket etmeni sağlayacak desenli bol kesim bir pantolon, bütün sorularının yanıtı olabilir.

Editörün Seçimleri

  

1. LULU Bluz⎜2. LİDYANA COLLECTION Pantolon⎜3. LARONE BY BENGARTISANS Çanta⎜4. CASAVIE Topuklu Ayakkabı

5. Camel, Bej Uyumu

Renkleri mevsimlere ayıracak olsak sence camel hangi tarafta olurdu? Kahverengi tonlarına daha yakın, gördüğümüzde bize doğayı çağrıştıran camel’i beyaz ve bejlerle yaza hazırlamak iyi bir fikir olabilir. Sezonun en hit parçalarından xxxs gözlükler ve inciler bu harika görünümü daha da harika kılacaktır, bizden söylemesi!

Editörün Seçimleri

  

1. OSCARMORRIS Bluz⎜2. RUE Şort⎜3. RUE Topuklu Ayakkabı⎜4. AQUA DI POLO Güneş Gözlüğü

Leave A Reply

Navigate