Yaza Damgasını Vuracak Rengarenk Çanta Modelleri

 Sonunda yaz geldi, içimizde çiçekler açtı! Siyahlardan, grilerden bıktık, gözümüz rengarenk parçalar arar oldu. Mavinin, yeşilin, sarının en güzel tonlarını tecrübe edebildiğimiz, motivasyonumuzu yükselten, belki de bütün kış beklediğimiz tatili müjdeleyen bu güzel mevsimde, klasik çantalarımızı dolaplara kaldırıyoruz. Gözünüzü, gönlünüzü açacak, plaj kıyafetlerinize eşlik edecek, önümüzdeki kış sezonu boyunca size harika geçen yaz tatilinizi hatırlatacak rengarenk yaz çantaları burada!

Yaza Damgasını Vuracak Rengarenk Çanta Modelleri

   

Hasır çantaların ne kadar popüler olduğunu artık söylememize gerek yok. Bu yaz bütün sahillerde rastlayacağınız bu mükemmel tamamlayıcı pek çok şekil ve modelde karşımıza çıkmaya başladı. Bizim favorimiz sepet şeklinde olanlar.

1. BUYAZ Hasır Çanta⎜2. LOVEKINI BEACHWEAR Plaj Çantası⎜3.LOVEKINI BEACHWEAR Plaj Çantası⎜4. MAIA İSTANBUL Rafya Çanta

   

Portföy çantalar popüler olmaya başladıkları zamanlardan beri görsel açıdan şık ve oldukça işlevsel olduklarından fazlaca tercih edilen çantalar. Öncesinde daha abiye modelleriyle genellikle özel bir etkinlikte kullandığımız portföy çantalar artık oldukça renkli ve dikkat çekici. İçerisine güneş kreminiz, telefonunuz ve cüzdanınızı atıp sahilin yolunu tutabilirsiniz.

1. CASAVIE İşlemeli Portföy⎜2. BOHCHA Portföy⎜3. H.APP.Y ATELIER PETITES PIERRES Clutch⎜4. H.APP.Y ATELIER PETITES PIERRES Denim Clutch⎜5. JAUNETTE Portföy⎜6. SADECE STORE El Dokuma Clutch

1. CASAVIE İşlemeli Çanta⎜2. MARJIN Çanta⎜3. ILVI Omuz Çantası⎜4. HOOOP THE BAG Omuz Çantası

Çantalar bu sezon çiçek açtı! Son zamanların en hit trendlerinden nakış işi olsun olmasın çiçekli çantaları seviyoruz. Yazın daha sade giyinmeyi sevenler bu harika parçalarla kıyafetlerine hareket katabilir. Çok renkli giyinenler için de muhteşem bir alternatif olan çiçekli çantaların mesajı şu: yaz geldi, çok renkli. çok abartılı diye bir şey yoktur!

  

 

Kim ne derse desin keten ya da bez çanta bir yaz vazgeçilmezidir. Elinizin altındaki her şeyi içine atıp anında evden çıkmanızı sağlayan bu çantalar, renk seçimleriyle de çoğu kıyafete uyum sağlıyor. Ben en moda neyse onu istiyorum diyenler için file çantalar yazın en büyük trendlerinden biri olacak bizden söylemesi.

1. SMALLER STUDIO Çanta⎜2. TWELV12 Çanta⎜3. İKİKIZ Keten Clutch⎜4. TUKUTUKUM Çanta⎜5. ÖNDER ÖZKAN File Çanta

 

 

2 Comments

  1. Pingback: 2017 Yazının En Çok Satan Trendleri - Number L

  2. Pingback: Birbirinden Şık ve Kullanışlı 2017 Çanta Modelleri - Number L

Leave A Reply

Navigate