Yengeç Burcuna Ne Hediye Alınır?

Çok romantik, bir o kadar neşeli, biraz duygusal ve aynı zamanda çok gizemli… Evet doğru bildiniz Yengeç Burcu’ndan bahsediyoruz. Su grubunun en cool burcu Yengeçlere hediye almakta zorlananlar üzülmesin, biz size yardım etmek için buradayız! Peki yengeç burcuna ne hediye alınır? İşte cevabı!


YENGEÇ KADINI

Dikkat çekmeyi seven yengeç kadınını öyle sıradan parçaların içerisinde görmeniz imkansız. Onun stili detaylarda gizlidir. Küçük bir dekolte ya da minimal ama değerli bir takı… Yengeç kadınını mutlu etmek bu kadar basit olsa da seçeceğiniz hediyeyi almadan önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz! Su grubu olmanın şanındandır duygu geçişleri yengeçlerin de huyudur. Bir gün önce bayıldı hediyeyi bir gün sonra dolabın en ücra köşesine kaldırabilir. Yani eşyalara değil insanlara değer veren Yengeç kadını hediyenizi beğeniyorsa bilin ki sizi çok seviyordur!


1- Chloe, Parfüm

Floral bir aşk hikâyesi, taptaze ve seksi… Bir yengeç kadını başka ne ister ki? Chloe’nin çiçek notalarıdan oluşan bu harika parfümü iflah olmaz bir romantik olan yengeç burcu kadını için doğru bir parfüm seçimi olacaktır.

 

 

 


2- You Design, Harf Kolye

Yengeç kadını duygularını fazla içselleştirir. Bu yüzden eşyaların da ona özgü olması, özel bir anlamının olması çok önemlidir. You Design’in kişiselleştirilebilir minimal kolyesi, ona kendini özel hissettirirken sezonun modasından geri kalmamasını da sağlayacak.

 

 

 


3- Casio, Kol Saati

Anı doya doya yaşamayı seven yengeç kadını bütün su grubu burçları gibi geçmişle olan bağını da kolay kolay kopartmaz. Eski, retro, vintage sevdası da bu geçmişe özlem huyundan gelir. Casio’nun hem modern hem retro görünüşlü bu saatı yengeç kadını için harika bir hediye alternatifi.

 

 

 


4- Valentino, Güneş Gözlüğü

Su grubu burçlar arasında kendini göstermek ve dikkat çekmekten en çok hoşlanan burca mensup olan yengeç kadını öyle sıradan tasarımların insanı değildir. Seçtiği her parçada bir orijinallik arayan yengeç kadını için pembe renkte yuvarlak çerçeve bir güneş gözlüğünden daha şık bir aksesuar seçimi olamaz.

 

 

 


5- Movom Swimwear, Bikini

Su grubu her insan gibi yengeçler de sudan çıkmayı çok sevmezler. Hayatında attığı her adımda özgünlük ve güncellik arayan yengeç kadını için sezon trendi bardot model bu bikini takımı, uzun zamandır aradığı plaj giyim ürünü olabilir.

 

 

 


6- Nine West, Terlik

Gezmeyi çok seven Yengeç kadını her yaz tatil yapmazsa huysuzlanmaya başlar. Nine West’in gerçek deri pembe altın terliği yengeç kadının yaz planlarında çıkacağı güzel akşam gezintilerine şıklığıyla mükemmel bir şekilde eşlik edecek bir parça.

 

 

 


7- Hooop The Bag, Çanta

Sıradan olandan uzak, olabildiğine özgün parçalardan hoşlanan yengeç kadını için görünümüne anahtar bir aksesuar eklemek önemlidir. Hooop the bag’in kasnaklı tasarımıyla dikkat çeken bu çantasının etkileyemeyeceği yengeç kadını yoktur diyebiliriz.

 

 

 


8- Lulu, Çiçekli Tulum

Renkli kişiliğiyle girdiği her ortamda gönülleri fetheden yengeç burcu kadını giyim tercihlerinde de kendisi kadar eğlenceli ve renkli seçimler yapar. Lulu’nun çiçek desenli tulumu, renk ve desen seçimiyle enerjik ve etkileyici yengeç kadını için ideal bir kıyafet seçimi olabilir.

 

 

 


YENGEÇ ERKEĞİ

Yalnızlığı seven Yengeç burcu erkekleri ne kadar sosyal görünseler de evcimen karakterlerdir. Kendini kolay ifade edebilen bu beyefendiler bu özelliklerini fazla belli etmezler çünkü onların konuştuğuna çok nadir tanık olursunuz. İnandığı şey uğruna savaşma potansiyelleri yüksektir, haksızlığa asla tahammül edemezler. Kendine has bir stili olan yengeç erkeğinin giydiği parçalarda duygusal kişiliğinin izlerine rastlamanız çok olası. Yıllar boyu saklayabileceği, anlamlı bir hediye, onu mutlu etmeye yeter de artar bile!


1- Bvlgari, Parfüm

İlk sıkıldığında portakal çiçeği ile karışık hafif deniz kokusu veren, daha sonra daha da büyüyüp sizi okyanustaymışsınız gibi hissettiren Bvlgari Aqva, su grubunun karizmatik yengeç erkeği için en uygun kokulardan biridir! Harika şişe tasarımıyla gördüğünüz an içinizi ferahlatacak bu parfüm, güzel bir hediye alternatifi.

 

 

 


2- Lacoste, Tshirt

Yengeç erkeğinin her ne kadar modayla çok alakası olmasa da üzerinde gördüğünüz parçaları başka yerlerde görmeniz oldukça zordur. Burcun kadını gibi erkeği de özgünlüğe ve orijinalliğe kafayı takmıştır. Lacoste’un desenli polo yaka tshirt’ü yengeç erkeğine aradığı orijinalliği sunuyor.

 

 

 


3- Herschel, Sırt Çantası

Seçimlerinde işlevselliği ve kullanışlılığı her zaman ilk plana atan yengeç erkeği için sırt çantası olmazsa olmaz bir parçadır. Fazla canlı renklerden uzak duran yengeç erkekleri için askeri desenli Herschel çanta, fazla dikkat çekmezken bile tasarımıyla göz dolduran bir seçenek olarak akıllara kazınmalı.

 

 


4- Casio, Saat

Zaman, yengeç burcu erkeği için elle tutulabilen bir kavra değildir. Burç grubunun temel özelliklerinden olan hayalperestlik, yengeç burcu erkeğinde de baskın bir özelliktir. Hediye alacağınız yengeç erkeği fazla bulutlarda geziyor, buluşmalara geç kalmaya istikrarlı bir şekilde devam ediyorsa Casio’nun bu sportif saati onu dünyaya döndürebilir.

 

 


5- Komono, Güneş Gözlüğü

Fazla alışverişi sevmese de aksesuar seçimlerinden geri durmayan yengeç erkeği için yazın en vazgeçilmez aksesuarı güneş gözlüğüdür. Komono’nun tortoise desenli gözlüğü gibi uzun yıllar kullanabileceği bir güneş gözlüğü tasarımı, onu mutlu etmek için yeterli!

 

 

 


6- Sperry Top Sider, Ayakkabı

Yaz mevsiminde doğan yengeç burçları için yazın bambaşka bir anlamı vardır. Yaz geldiğinde kabuklarından çıkıp biraz maceraya atılan yengeç erkekleri için rahat bir çift ayakkabı en büyük önceliklerinden biridir. Sperry’nin doğal tonlardaki bu ayakkabısının memnun edemeyeceği yengeç erkeği yok diyebiliriz.

 

 


7- Knock Knock, Defter

Duygusallıkta boyut atlamış yengeç erkekleri için duygularını bir yere dökebilmek çok önemlidir. Fazla belli etmeseler de duygularını çok yoğun yaşayan bay yengeçler, sanatsal bağlamda aşırı yaratıcı tiplerdir. Her zaman yanlarında kalem kağıt taşımaları gereken bu centilmenlere alınabilecek en güzel hediyelerden biri de yaratıcı düşüncelerini aktarabilecekleri bir ajanda, defter ya da günlük.

 

 


8- Laut, Telefon Kapağı

Estetik güzelliğin hayranı olan yengeç burcu için hayatlarındaki en ufak detaylar bile çok önemlidir. İçlerine sinmeyen, güzellik algılarına karşı olan hiçbir şeyi etraflarında istemezler. Mermer desenli tasarımı ile oldukça şık görünen Laut kapak, tam yengeç erkeğinin estetik anlatışına uyan bir tasarım.

 

 

 


BOĞA BURCUNA NE HEDİYE ALINIR?

İKİZLER BURCUNA NE HEDİYE ALINIR?

1 Comment

  1. Pingback: Akrep Burcuna Ne Hediye Alınır? - Number L

Leave A Reply

Navigate