Yılbaşı Dosyası: Yılbaşına Özel Kolay Örgü Saç Modelleri

Yılbaşı akşamı neredeyse geldi! Önceden hazırlık yapmakta her zamanki gibi fayda var. Yılbaşı akşamı ne giyeceğinize, ne takacağınıza dair yazılarımız yolda! Bugün konumuz yılbaşı saçları! İster özel bir davete gidecek olun ister arkadaşlar arasında samimi bir parti organizasyonuna seçtiğimiz saç modelleri her ortama uyum sağlayacak! Örgü saç modelleri uzun zamandır radarımızda ve bizce her kadına çok yakışıyor! Saçlarınız örülemeyecek kadar kısaysa üzülmeyin! Dağınık dalgalar ya da ensede biten küçük dağınık topuz modelleri ile siz de yılbaşı akşamında parıldamaya devam edebilirsiniz. En beğendiğimiz örgü saç modellerini bulduk, bir de üzerine evde nasıl kolay uygulayabileceğinizi düşündük ve Instagram imdadımıza yetişti! İşte evde kolayca uygulayabileceğiniz yılbaşına özel kolay örgü saç modelleri! Sizin için seçtiğimiz saç şekillendirme ürünlerine ve şık toka modellerine de göz atmayı unutmayın. Biliyorsunuz yılbaşı özel bir akşam, biraz abartmaktan, ışıldamaktan kimseye zarar gelmez!

Orta uzunluktaki saçınıza da kolayca uygulayabileceğiniz bu modelde tek ihtiyacızın biraz saç spreyi ve tel tokalar! Saçınızı burarak ortada birleştireceğiniz bu model çabasız görünürken nasıl dikkat çekici olunur dersi verir nitelikte!

Editörün Seçimleri

  

1. URBAN CARE Deniz Tuzu Spreyi⎜2. KERASTASE Saç Şekillendirici⎜3. NASHI Deniz Tuzu Spreyi⎜4. MARLIES MÖLLER Saç Spreyi

Günlük kullanımda da çok rahat kullanabileceğiniz bir modelle karşınızdayız. “Yataktan kalktım da geldim” görünümünü en güzel biçimde sunan bu hafif dalgalı model, hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak hem de harika bir görünüm sunacak.

Editörün Seçimleri

  

1. URBAN CARE Saç Köpüğü⎜2. URBAN CARE Sabitleyici Sprey⎜3. URBAN CARE Saç Jölesi⎜4. URBAN CARE Saç Spreyi

Happy Saturday! #hairandmakeupbysteph #updo #weddinghair #hairvideo #hairtutorial

A post shared by Hair and Makeup by Steph (@hairandmakeupbysteph) on

Çok fazla yapılı saç sevmiyorsanız bu model tam sizlik! Tek ihtiyacınız ince bir lastik toka ve biraz el becerisi! Siz yine de bu kadar uğraşıp bu modeli çıkarttıktan sonra saçınızı sabitlemeyi unutmayın.

Editörün Seçimleri

  

1. ORGANIX Sea Salt Spray⎜2. KERASTASE Deniz Tuzu Spreyi⎜3. KERASTASE Saç Spreyi⎜4. KERASTASE Sabitleyici Sprey

Zarif bir kuğu gibi süzüleceğiniz harika bir model. Son dakikada hazırlanmak zorunda olanlar ve hazırlanmak için saatlerini harcamayı sevmeyenler müjde! Yarım örgü diyebileceğiniz bu saç modelini o kadar seveceksiniz ki yılbaşından sonraki günlerde de favori örgü modellerinizden biri olacak! Bu sevimli modele şık saç tokaları ekleyebilir, bu özel akşama uyarlayabilirsiniz.

Editörün Seçimleri

  

1. BENDİS Çiçekli Toka⎜2. ATELIER PETITES PIERRES Saç Tokası⎜3. SIMPLICITY Saç Tokası⎜4. ATELIER PETITES PIERRES Saç Tokası

Here is a quick tutorial for this French Lace Braid Updo. ???

A post shared by ANNIE PEARCE (@anniesforgetmeknots) on

Hem uzun saçlıların hem kısa saçlıların uygulayabileceği bir örgü modeli daha! Neyse ki örgü saç modelleri bu kadar popüler yoksa gelin topuzu gibi kuaförden çıkmış modellere maruz kalmaya devam edecektik. Eliniz bu tip şeylere yatkın değilse saç örgüsü ilk başlarda sizi zorlayabilir ama yılmayın! Ne kadar pratik o kadar düzgün saç modelleri unutmayın! Yarım saç örgüsü yarım ensede dağınık topuzdan oluşan bu modele saç bantları da çok yakışır bizden söylemesi.

Editörün Seçimleri

  

1. CHAPLOTTE Saç Bandı⎜2. ECE KURT DESIGN Saç Tokası⎜3. MARLIES MOLLER Boyalı Saçlar İçin Saç Kremi⎜4. SIMPLICTY 5’li Lastik Toka

Bu modelde ne ararsanız var! Balıksırtı örgüsünden tutun, saç burgularına adeta uzun saçlıların saçlarıyla rahar rahat oynamaları için hazırlanmış bir model. Biraz pratikle kolayca uygulayabileceğiniz bu modeli çeşitli saç aksesuarları ile renklendirmeyi unutmayın.

Editörün Seçimleri

  

1. SIMPLICTY Saç Tokası⎜2. SIMPLICTY Saç Tokası⎜3. SIMPLICTY Saç Tokası⎜4. ZECKIE BY ZEKİYE KOÇARSLAN Saç Tokası

Milkmaid braid? Full tutorial on our YouTube channel "Mia and Linda".

A post shared by Mia & Linda (@aurorabraids) on

Örgü saç modeli denilince ilk akıllara gelen klasik modellerden biri karşımızda. Kombininiz ne olursa olsun her makyaja ve görünüme uyacak olan bu saç modeli, favorilerimiz arasına çoktan girdi bile. Saçınız gürse ve tel tokayla tutturamıyorsanız daha güçlü tokalar tercih etmenizi öneririz.

Editörün Seçimleri

  

1. BENDIS Sarmaşık Taç⎜2. SIMPLICTY Saç Örgüsü Zinciri⎜3. ATELIER PETITES PIERRES Saç Zinciri⎜4. COQUET Pens Toka

Bir diğer örgü klasiklerinden ikili balıksırtı ya da bir diğer adı ile balık kılçığı modeli hem basit hem de pratik. Örgü örmeyi ne olursa olsun asla beceremiyorsanız bu modelde becerikli annelerden ya da arkadaşlardan yardım almakta fayda var! İşte yılbaşı öncesi to do list’imizde bir maddeye çizik attık bile! Daha fazla yılbaşı yazısı için takipte kalmanızı öneririz.

Editörün Seçimleri

  

1. COQUET Set Toka⎜2. COQUET Set Toka⎜3. SIMPLICTY Saç Tokası⎜4. BENDIS Saç Bandı

 

2017-2018 SEZONUNUN EN ÇARPICI SAÇ RENKLERİ

HEM GECEYE HEM GÜNDÜZE UYGUN PRATİK SAÇ MODELLERİ

Leave A Reply

Navigate