Yılbaşı Makyajı: En Popüler Pinterest Makyajları

Yılın en sevdiğimiz ayı geldi. Sokaklar, alışveriş merkezleri, evler bu kadar ışıl ışıl parlıyorken sen neden ışıldamayasın? Yılbaşıyla ilgili planların hafiften kesinleştiyse yılbaşı görünümünü de önceden hazırlamakta fayda var. Kıyafetin ve saçın için önerilerimizi daha önce paylaştık, bugün sıra makyajda! Yılbaşı gibi özel bir gün söz konusu olunca makyaja da özel bir ilgi göstermek gerekiyor. Işıltından bir şey kaybetmeden son makyaj trendlerini yılbaşı akşamına uyarlaman için nereden ilham alacağını çok iyi biliyoruz: Pinterest! Sen yorulma, gel birlikte Pinterest’teki en güncel makyaj trendlerini yılbaşı akşamı parıltına uyarlayalım.


1. Kırmızı Gözler

Biliyoruz kırmızı gözler çok iddialı bir giriş oldu. Peşin hüküm verip kaçmadan önce bizi bir dinler misin? Teşekkürler. Yılbaşı akşamı alışılagelmişin dışına çıkmak için harika bir bahane değil mi? Hem biliyoruz eyeliner sürmekten sen de sıkıldın. Kırmızı far için en güzel alternatif evde elinde bulunan kırmızı dudak kalemi ya da rujlara başvurmak. Minimal bir look yaratmak için göz kapağının hepsine uygulamak yerine daha ince çizgilerde ilerlemek güzel bir başlangıç olabilir. Son olarak unutma, göz makyajının en kilit noktası sürdüğün farı ya da far niyetine kullandığın ürünü güzelce yedirerek dağıtmak!

item_11item_12

ÜRÜNLER: 1. Dudak Renklendiricisi  DIOR 2. Ruj SMASHBOX 3. Dudak Kalemi GUERLAIN 4. Mat Ruj HELLO KITY MAKE UP


2. Tepeden Tırnağa Mat!

Pinterestte mat makyaj araması 224%’e ulaşmış durumda. O zaman parlak bitişli ürünlerini ve o çok sevdiğin highlighter’ını bir akşam için de olsa çekmecene kaldır. Daha taze bir görünüm için baking gibi aşamaları bu seferlik atla. Kadifemsi bitişi olan bir fondöten seçimi yaptıktan sonra fazla katmandan kaçınıp ince bir yüz makyajı yaparsan doğal görünümüne daha da doğallık kazandırırsın.

item_11item_12

ÜRÜNLER: 1. Fondöten  CLARINS 2. Pudra Fondöten CLINIQUE 3. Göz Farı LANCOME 4. Mat Ruj HELLO KITY MAKE UP


3. Daha Fazla Vişne Rengi!

90’ların hafif gotik biraz nostaljik havasının geri dönüşü makyajlarda da kendini iyice hissetirmiş olacak ki kızlarımız Pinterest’te en çok koyu renk mat rujları aratmış. Sen de görünümüne biraz daha dramatik ve romantik bir hava katmak için vişne çürüğü ve erik rengi tonlarında bir ruju makyaj çantana mutlaka kat. Hatta istersen yine çok popüler olan dudaklarda ombre modasını da bu rujunla deneyebilirsin.
item_11item_12

ÜRÜNLER: 1. Ruj DIOR 2. Ruj CLINIQUE 3. Ruj CLARINS 4. Ruj CHANEL


4. Her Yerde Her Zaman Rose Gold!

Rose gold çılgınlığı sonunda tabii ki makyaja da sıçradı. Saçımızdan, takılarımıza ve hatta bilgisayarlarımızın rengine kadar yayılmış bu harika tonu neden makyajımıza da taşımayalım? Dudak, göz ve yanak üçlüsüne biraz rose gold parıltısı katmayı dene. Emin ol sonuçtan çok memnun kalacak, yılbaşı makyajına yaraşır bir görünüm elde edeceksin.  
item_11item_12

ÜRÜNLER: 1. Göz Farı CHANEL 2. Göz Farı CHANEL 3. Allık SISLEY 4. Ruj DIOR


DAHA FAZLA KOZMETİK & KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNÜ

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Navigate