Yüz Temizlemenin En Kolay Yolu: Foreo!

Problemli bir cildiniz mi var? Yıllardır kullandığınız temizleyicilerden istediğiniz sonucu alamadınız mı? Belki de sorun sizde değil yüzünüzü temizleme şeklinizdedir. Şehrin yeni yüz temizleme fırçası ile tanışmaya ve hakkında her şeyi keşfetmeye ne dersiniz? Orijinal LUNA piyasaya sunulduğu günden bu yana en çok satan ürün oldu ve şimdi daha da iyi sonuçlar vermek için yenilendi. Yeni FOREO LUNA 2 ve LUNA mini 2, sektörün güzellik deyince akla ilk gelen yeni moda sözcükleri olmak konusunda kararlı adımlarla ilerliyor!

Yüz Temizlemenin En Kolay Yolu: Foreo!

FOREO LUNA 2

  

1. FOREO Yüz Temizleme Cihazı⎜2. FOREO Yüz Temizleme Cihazı⎜3. FOREO Yüz Temizleme Cihazı⎜4. FOREO Yüz Temizleme Cihazı

 

Cilt tipiniz her ne olursa olsun, tam size göre bir FOREO LUNA 2 var! Normal, karma, yağlı ve hassas ciltler için farklı modeller mevcut. Her biri farklı temas noktalarına sahip olan temizleme fırçaları, cildi sağlıklı, temiz ve canlı tutmak için belirli cilt sorunlarını hedef alır. Yeni LUNA 2, cildi nazikçe ve derinlemesine temizlerken, cilt tonunu ve dokusunu düzelten gelişmiş T-Sonic teknolojisine sahiptir. LUNA 2’nin diğer yüzeyi, kırışıklık ve ince çizgileri hedef alan düşük frekansta titreşimler vererek yaşlanma karşıtı özellikler de sunar.

FOREO LUNA 2‘nin ultra hijyenik, gözeneksiz silikon yapısı, bakteri ve kirleri dışarıda tutarak, bakteri oluşumuna karşı direnç sağlar. Her bir fırça kılı, cilde son derece nazik davranırken, derinlemesine de temizleyebilir.  Böylece temizleyicinizden en iyi şekilde faydalanırken, tahriş olmamış bir cilde sahip olursunuz.

FOREO LUNA 2’nin Özellikleri

 • Daha etkili bir temizlik için %50 daha büyük fırça başlığı
 • Fırçayı, ulaşılması güç olan bölgelerde daha kolayca gezdirmenizi sağlayan esnek temas noktaları
 • Anti bakteriyel ve elde tutuş konforunu arttıran silikon gövde
 • Cildinizin ihtiyaçlarına uygun olan temizleme modunu bulabilmeniz için 12 farklı yoğunluk ayarı
 • %100 su geçirmez yapısıyla banyoda ve duşta kullanılabilir
 • Cildi derinlemesine temizlemek için dakikada 8000 T-Sonic titreşim
 • Şarj tam dolu iken 450 kullanım

FOREO LUNA mini 2

  

1. FOREO Yüz Temizleme Cihazı⎜2. FOREO Yüz Temizleme Cihazı⎜3. FOREO Yüz Temizleme Cihazı⎜4. FOREO Yüz Temizleme Cihazı

 

LUNA 2 gibi LUNA 2 Mini de gelişmiş T-Sonic temizleme sistemine sahiptir. Kuruluk, hasar ve kırışıklık gibi cilt sorunlarını hedef alarak onarmak için dakikada binlerce titreşimden yararlanır. Cildi, leke ve kusurlara yol açan kir, yağ ve yabancı maddelerden arındırarak, sağlıklı ve berrak görünümlü bir cilde sahip olmanızı sağlar. Cildinizin pürüzsüz, temiz ve canlı görünmesi için her defasında 1 dakika olmak üzere günde iki kez kullanmanız yeterlidir.

LUNA Mini 2‘nin göz alıcı, parlak renklerini seviyoruz. İnci pembesi, geceyarısı siyahı, fuşya, deniz yeşili ve ayçiçeği sarısı olmak üzere 5 farklı renkte mevcuttur. LUNA Mini 2, kompakt boyutu sayesinde en mükemmel seyahat arkadaşınızdır ve nerede olursanız olun cildinizin mükemmel görünmesini sağlar. Bu cihaz da LUNA 2 ile aynı gözeneksiz silikon malzemeden yapıldığı için bakteri barındırmaz ve temiz kalır.

FOREO LUNA mini 2’nin Özellikleri

 • Şarj tam dolu iken 300 kullanım sağlar
 • Kişiselleştirilmiş temizlik ve hedeflenen tedavi için 8 farklı yoğunluk ayarı
 • Cihaz üzerinde, cildi derinlemesine temizlemeye yarayan daha uzun temas noktaları
 • Kişiselleştirilmiş temizlik için farklı ebatlarda temas noktaları – ince temas noktaları, hassas ve normal ciltler iken, daha kalın temas noktaları, karma ve yağlı ciltlere yöneliktir
 • Temizlik rutinlerinizi duşta gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan %100 su geçirmezlik özelliği

 

Leave A Reply

Navigate